איך בוחרים מנתח אף?

חולמים לעבור ניתוח אף? שמעתם קצת מידע מחברים וממשפחה, אבל לא ממש מידע מקצועי ובטח לא כזה שאפשר וכדאי להסתמך עליו? אנחנו כאן כדי לעשות סדר בדברים. תנו לצוות מומחי הפורטל המוביל בישראל בנושא ניתוח אף להסביר לכם את הנקודות הנוגעות לבחירת מנתח פלסטי מומלץ לביצוע ניתוח אף. הניתוח אמנם נחשב לפופולרי במיוחד, ולכזה המבוצע אלפי פעמים מדי חודש, אך חשוב מאוד להיות מודעים לעובדה שמתבצע תחת הרדמה מלאה, וטומן בחובו סיכונים לא מבוטלים, וכן תופעות לוואי אליהן חשוב להיות מודעים במלואן.

אספנו עבורכם מספר נקודות חשובות הנוגעות לבחירה נכונה ומושכלת של מנתח פלסטי לביצוע של ניתוח אף. חשוב מאוד לא להתעצל ולבחור מבין מספר מנתחים מובילים, תוך כדי שקלול הנקודות שלהלן.

מחיר: בכל הנוגע להליך ניתוח אף, רבים רואים בהצעת המחיר של המנתח כדרך לדעת את טיבו האמתי. עם זאת, חשוב לדעת כי אין בהכרח צורך לבחור במנתח פלסטי המציע את המחיר הגבוהה ביותר, ובאות נשימה – כמובן שלא מומלץ גם לבחור בהצעה ה-"זולה" ביותר. מעבר לכך, חשוב לא לבחור כלל במנתח על פי עלות, אלא תוך כדי התחשבות בה לצד משתנים נוספים. לקריאה מורחבת

פגישת ייעוץ: לפגישת הייעוץ ישנה חשיבות רבה בכל הנוגע במיוחד לניתוח אף. קבעו פגישת ייעוץ עם המנתח הפלסטי שלגביו אתם מתלבטים (מומלץ להיפגש עם מספר מנתחים), שבו אתו אחד-על-אחד ותלבנו את הנקודות הנוגעות לניתוח. חשוב להיות מודעים באופן לדגשים הנוגעים לניתוח, משך ההחלמה שלאחריו ודרכי טיפול.

מיקום גיאוגרפי: רבים לא שמים על כך דגש, אך בהחלט זאת הינה נקודה חשובה במיוחד שחשוב להיות מודעים אליה. מומלץ מאוד לבחור במנתח פלסטי שמרפאתו נמצאת קרוב למקום מגוריך, וזאת במחשבה קדימה שמא יהיה מקרה חירום \ לא ברור במהלך תקופת ההחלמה שלאחר הניתוח. לא ניתן תמיד לדעת מה עלול להתעורר במהלך תחושת ההחלמה (דימום, חוסר נעימות ותחושות אחרות), על כן חשוב להיות במרחק נסיעה סביר מהמרפאה.

ניתוח אף הוא ניתוח פופולרי במיוחד, אך חשוב להיות מודעים לכלל הדגשים הנוגעים אליו, ולא להתעצל בחיפוש אחר פרטים ומידע רפואי רלוונטי בנושא. למידע ופרטים נוספים, המלצות למנתחים מובילים בארץ ועזרה רפואית מקצועית, תנו לצוות af4u לסייע לכם בכל נקודה ועניין הנוגעים לניתוח אף.

 

השירות ללא עלות וללא כל התחייבות!!

כתיבת תגובה