איך לבוא מוכנים לפגישת ייעוץ ניתוח אף?

ניתוחים פלסטיים הפכו בשנים האחרונות לנפוצים כמו פטריות לאחר הגשם ואנשים רבים בוחרים לעצב את גופם באופן שונה באמצעות ביצוע של ניתוח פלסטי. אז איך לבוא מוכנים לפגישת ייעוץ ניתוח אף ? אחד הניתוחים הנפוצים ביותר הוא ניתוח קוסמטי לשיפור נראות האף והתאמתו למבוקש על ידי המנתח. בל נתבלבל על אף תפוצתו הרחבה, ניתוח קוסמטי זה דורש מאיתנו לברר מספר נושאים בכדי לבצעו על הצד הטוב ביותר. מאמר זה בא לספק לנו ידע בנושאים אלו כשבין היתר ניגע בשאלה כמה עולה ניתוח אף, באופן בו נבחר את הרופא שלנו, ניחשף למעט מידע בנוגע לשאלה כיצד מתבצע הניתוח ועוד. כמובן שמומלץ מאוד להשאיר את פרטיכם באתר ואנו נדאג כי הרופאים המובילים בתחום יחזרו אליכם עם כל המידע הדרוש.

איך לבוא מוכנים לפגישת ייעוץ ניתוח אף? – וודאו מי הרופא

אחד הדברים החשובים ביותר בניתוח מכל סוג שהוא ובניתוחי אף בפרט הוא הרופא המנתח. נושא זה חשוב מאין כמוהו וביכולתו לקבוע פעמים רבות את ההבדל בין הצלחה לכישלון בניתוח ולהכריע גורלות.

בכדי לוודא כי אתם בוחרים את הרופא הטוב ביותר פעלו במספר דרכים, ראשית הסתמכו על המלצות מחברים ומשפחה שעברו ניתוחים פלסטיים אצל אותו רופא. שנית, עשו בירור קצר באינטרנט כדי לוודא כי הרופא לא הואשם אף פעם ברשלנות רפואית. דבר נוסף אותו מומלץ לעשות הוא לדבר עם הרופא על הניתוח ולשאול אותו מהו הניסיון שלו בניתוחי אף, כיצד הוא מתמודד עם בעיות נפוצות בתחום, לקבל המלצות מאת לקוחות מרוצים שלו ועוד.

איך לבוא מוכנים לפגישת ייעוץ ניתוח אף

כיצד מתנהלת הפרוצדורה?

רבים טועים לחשוב שבירור עלות הניתוח היא ההתחלה של התהליך הקוסמטי. אולם לפני שאנו דנים בשאלה "כמה עולה ניתוח אף", אליה עוד נגיע בסוף המאמר, חשוב מאוד לקחת בחשבון כי ניתוח זה, גם אם אינו מהניתוחים המסובכים ביותר שבנמצא, עדיין כדאי וחשוב לברר עליו מספר פרטים בכדי לבוא מוכנים אליו.

הניתוח נעשה בהרדמה מקומית או מלאה, תלוי במספר פרמטרים הקשורים למטופל. לו הניתוח עצמו נעשה בפעם הראשונה הרי שהוא נעשה באמצעות חיתוך הנחיריים והוא אינו משאיר צלקות. המנתח למעשה מעצב את האף באמצעות שיוף הסחוס, הזזת האף ועוד מספר טכניקות. כאשר הניתוח מתבצע בפעם השנייה לצורך תיקון הרי שהפרוצדורה מסובכת יותר ומשאירה גם צלקות. בשיטה זו לעתים יש צורך אף בשתל ויש לקחת זאת בחשבון לו רוצים לבצע תיקון לניתוח האף.

החליטו מה תהיה צורתו של האף

כאשר מגיעים לפגישת הייעוץ הראשונה עם הרופא חשוב מאוד שנבוא כבר מגובשים עם התפיסה כיצד ייראה האף החדש שלנו. כמובן שניתן להסתייע ברופא לצורך עניין זה אך אם לא נבוא מגובשים עם עצמנו הרי שהפגישה תבוזבז ולא יהיה טעם להתחיל בהליך. אחד הדברים שאותם ניתן לעשות הוא להביא לרופא תמונה של אף שאהבתם והוא כבר ידע להתאים את התמונה למציאות וליצור לכם את האף המושלם שנפשכם חשקה בו. זכרו, עשיית שיעורי בית במקרה זה והחלטה כיצד יראה האף שלכם היא 50% מהצלחתו של ניתוח האף ועל כן לא כדאי לחפף במקרה זה. 

איך לבוא מוכנים לפגישת ייעוץ ניתוח אף​ – כמה עולה ניתוח אף?

מחקר נוסף שכדאי לעשות לפני הפגישה הראשונה הוא בשאלת המחיר. שאלה זו יכולה להשפיע רבות על בחירת מקום הניתוח שלנו ולהכריע היכן נבצע אותו. אולם יחד עם זאת, כמובן שכאשר מתחשבים במחיר צריך לקחת בחשבון גם את כל שאר הפרמטרים ולהחליט על התמונה הכוללת. שקלול נכון של כלל הפרמטרים יבטיח את הצלחת הניתוח שלנו.

עם זאת, אם התשובה לשאלה כמה עולה ניתוח אף הינה נמוכה בהרבה מן הממוצע בשוק יתכן ולא כדאי לנו ללכת על אפשרות זאת ויש לחשוד בה במקצת. אנו צריכים לבחור את המחיר הממוצע, לא היקר ביותר ולא הזול ביותר וכך סביר שנזכה לניתוח הטוב ביותר