גורמים לניתוח אף

גורמים לניתוח אף הנו מאמר מעניין אשר מתאר את הסיבות השכיחות בקרב רוב אוכלוסיית מנותחי אף ונועד לקהל המעוניין לעבור ניתוחים לשם שינוי מראה הפנים וכי לדעתו ישנה בעיה אסתטית או רפואית באף שאינו יודע להגדירה. ניתוחים פלסטיים לשיפור מראה האף הפכו ליותר ויותר פופולריים בשנים האחרונות בעיקר כתוצאה מההתקדמות הטכנולוגית והאפשרויות המגוונות והמדויקות אליהן ניתן להגיע. הפנים הן הדבר הראשון אותו רואים אנשים והאף נמצא בדיוק במרכזן, משפיע על הצורה שלהן ואף גדול מדי, קטן מדי או פשוט לא מתאים יכול להעכיר פנים מאוד. כיום, בעזרת ניתוחי אף ניתן להגיע לתוצאות מרשימות מאוד ואפילו לראות איך יראו הפנים לאחר הניתוח בעזרת הדמיה ממוחשבת.
 

גורמים לניתוח אף מדוע לעשות ניתוח באף?

 

אידיאל היופי משפיע על כולנו בימים אלה ואנשים אשר לא עומדים בו מרגישים בתחושת ביטחון עצמי ירודה ובפגיעה קשה באורח ואיכות חייהם. מכיוון והפנים נמצאות תמיד תחת אור הזרקורים, שיפור נראות הפנים משפרת את תחושת הערך העצמי בצורה אדירה והדבר מוביל לעלייה באיכות החיים וברמת האושר והסיפוק של המטופל מחייו.
 

ניתוח אף מעצב מחדש את אחד הגורמים הבולטים ביותר על פנינו, באמצעות מניפולציות המופעלות על העצמות והסחוסים. אנשים המחליטים לעבור ניתוחי אף נשארים עם התוצאה לכל החיים.

גורמים לניתוח אף

מהם היתרונות אותם ניתן להשיג בעזרת ניתוח אף?
 

ובכן, רובן של הבריות מעוניינות להשיג את התוצאות הבאות:

  • לשנות את גודל האף לפי דרישה. ישנה אפשרות להקטין או להגדיל את האף בכדי שיתאים לפנים בצורה מושלמת.

  • לשנות את הזווית שבין האף לשפה התחתונה.

  • להצר את האף.

  • ליישר את גב האף (להוריד את הגיבנת).

  • לתקן סטייה במחיצת האף, אותו קיר סחוס המפריד בין הנחיריים.

  • לעצב את קצה האף.

  • ליצור שקע בשורש האף, האזור הנמצא בין האף לגבות.

  • להקטין את קונכיות האף על מנת להתמודד עם אלרגיות.

כמובן שישנן עוד אופציות בניתוחי אף ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ישנה אפשרות להגיע בדיוק לצורה בה תרצו שהאף שלכם יראה ויישב בפנים שלכם. בפגישת הייעוץ, בעזרת הדמיית מחשב תוכלו לעצב את האף החדש שלכם.
 

גורמים לניתוח אף, מה לגבי סיבות רפואיות לניתוח אף?
 

מעבר לסיבות האסתטיות, ישנן גם מספר סיבות רפואיות. רוב הנשימה שלנו נעשית דרך האף וצורה אשר אינה מעודדת נשימה נכונה יכולה להעיק מאוד על אורח החיים של האדם. כאשר מבצעים ניתוח אף מסיבות רפואיות נעזרים באותו רופא מומחה, שבאפשרותו לתקן מחיצות עקומות המקשות על הנשימה ולשנות את גודל קונכיות האף על מנת להתמודד עם אלרגיות, כמו כן להקל על נושאים כגון נחירות, קשיים נשימתיים ודום נשימה בשינה.

 

מה הם מחיריו של ניתוח אף?
 

מחירו של הניתוח משתנים מאדם לאדם, אך יש להבין כי המחירים של ניתוח אף אינם צריכים להיות השיקול הראשון או השני שלכם. לראשונה יש לבחור רופא מקצועי עם ניסיון וכמה אלפי ניתוחי אף מאחוריו ורק לאחר בדיקה מקיפה של כל ההיבטים במרפאה יש להיכנס לשאלת העלות.

בכל מקרה יש להתייעץ עם המרפאה בנוגע לשאלת המחיר אך המחירים של ניתוח אף נעים בין ששת אלפים לחמישה עשר אלף שקלים, תלוי מאוד במרפאה ובסוג הניתוח.

תוכלו לקרוא מידע בנושא מחירים דרך קופות החולים במאמר: כמה עולה ניתוח אף.

 

גורמים לניתוח אף – איך מתחילים?
 

לפני שסיימת לשקול האם ניתוח אף זו בהחלט הדרך בשבילך יש לקבוע פגישת ייעוץ לפחות ב-2-3 מרפאות על מנת לקבל את המידע ולעשות החלטה מושכלת. אם מבנה האף שלך מפריע לך בחיי היומיום מבחינה רפואית או אסתטית מגיע לך לפחות לחקור את האפשרות. לאחר השארת הפרטים בטופס אנו נקשר בינך לבין המרפאות המומחות הרלוונטיות ביותר למצב ולדרישות שלך ומשם יגיע המידע בעזרתו תתקבל ההחלטה הנכונה. זה הוא צעד קטן מאוד היום בשביל מי שבא לך להיות מחר.

צוות מומחי האתר af4u ישמח לספק לכם את כל התשובות הנוגעות לניתוח, להמליץ על מנתחים מובילים בארץ ולאפשר לכם לצאת לדרך חדשה ומלאת ביטחון. למידע ופרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך טופס האתר ולצאת לדרך חיים חדשה