הכנה לקראת ניתוח אף

ההחלטה לבצע ניתוח אף או למעשה כל ניתוח אחר אינה החלטה קלה ומצריכה לא מעט אומץ והכנה מראש. ניתוח אף הינו בין הניתוחים הכירורגיים המסובכים והמורכבים ביותר שישנם ולכן אך מתבקש כי הכנה לקראת ניתוח אף תיערך משך כמה חודשים ותכלול בדיקות טכניות ותיאורטיות, רפואיות וכן מענה לשאלות הבוערות ביותר. האף אחראי על נשימה תקינה ועל מראה הפנים ולכן ביצוע ניתוח אף צריך להתבצע באופן המהימן והמקצועי ביותר. קראו באתר על הכנה לקראת ניתוח אף.

קראו על הנקודות למציאת מנתח אף

הכנה לקראת ניתוח אף

ההכנה לקראת ניתוח אף כוללת בירורים שונים אצל מכונים המבצעים ניתוחים כירורגיים וכן בדיקה אישית של המנותח עצמו. חשוב לקרוא את כל המידע האפשרי אודות הניתוח – כגון מטרות הניתוח, שיטות שונות של ביצוע הניתוח והסיבות לעריכת ניתוח אף – המתחלקות בעיקרן לשתי סיבות עיקריות: סיבות רפואיות המפריעות לניהול אורח חיים תקין על ידי האדם וכן סיבות קוסמטיות – היוצרות בעיה בדימוי העצמי וקושי בבניית הערכה עצמית תקינה.

שינוי מהותי מקצה אל קצה

ניתוח אף מאפשר למנותח ליצור שינוי מהותי מחייו, מקצה לקצה. בעיות נשימה, תחושות אף סתום, נפיחויות ובעיות אחרות הנגרמות כתוצאה מתעלת אף סתומה או מבנה אף עקום – כל אלו נעלמים באמצעות ניתוח אף מקצועי. יחד עם זאת, על מנת להבטיח מניעה של בעיות וסיבוכים במהלך הניתוח ולאחריו חשוב ביותר לבחור בחכמה את המכון המבצע את הניתוח, את חוות הדעת של מנותחים קודמים וכן את המוניטין שצבר המכון במהלך שנות פעילותו בתחום.

פעולות הכנה לקראת הניתוח

הפעולות הטכניות אותן יש לבצע בעת הכנה לקראת ניתוח אף הינן ביצוע בדיקות דם שגרתיות על מנת לוודא כי אין כל בעיה פיזית שהיא המונעת את ביצוע הניתוח. חשוב לדווח לרופא המטפל ולרופא המנתח על כל רגישות לתרופות או נטייה לחלות במחלות כלשהן, אם היו או ישנם קשיי נשימה ובעיות נוספות כמו גם תרופות הנלקחות באופן קבוע. אם ישנן רגישויות אחרות – חשוב לדווח גם עליהן לרופא המבצע. כמו כן, הכנה לקראת ניתוח אף מצריכה הפסקת עישון למשך שלושה שבועות לפחות לפני הניתוח.

כתיבת תגובה