התאוששות מניתוח אף

הרצון לתקן את האף בכדי שהוא יתאים הצורה אסתטית יותר לפנים אינו נדיר כלל. התאוששות מניתוח אף זה למעשה תהליך מפני עצמו אך לפני כן כמה דברים, למעשה ניתוח אף הנו מבין הניתוחים הפלסטיים המבוקשים והמבוצעים ביותר כיום בישראל. התוצאה נשארת ונשמרת לכל החיים ואנשים אשר עברו את הניתוח מדווחים על שיפור מדהים באיכות החיים שלהם לצד עלייה בביטחון העצמי שלהם. לאור טכנולוגיות חדשות ישנם סוגים רבים של ניתוחי אף ודרכים להגיע לתוצאה הרצויה בדיוק רב. במהלך פגישות הייעוץ, הרופא המנתח יוכל להראות לך הדמיה ממוחשבת של איך יראה האף – ועמו שאר פניך לאחר הניתוח.

בהתאם לכך, השאלה כמה עולה ניתוח אף לא צריכה להיות השיקול העיקרי ובבואך להחליט האם לעבור את התהליך, יש לזכור כי מדובר בניתוח לכל דבר ולכן, מלבד נושא המחיר, חשוב גם קבל ייעוץ מאת רופא מוסמך על ההתאמה שלך לניתוח, הסיכונים והכדאיות. לאחר השארת הפרטים בטופס נקשר בינך לבין המרפאות המומחות הרלוונטיות ביותך אלייך, בפגישת הייעוץ יועבר אלייך כל המידע הנחוץ על מנת לעשות החלטה מושכלת.

התאוששות מניתוח אף

התאוששות מניתוח אף – מיהו הגורם המוסמך לביצוע הניתוח?

כבכל ניתוח, גם ניתוחים פלסטיים לתיקון מראה האף, קל וחומר ניתוחים למטרות רפואיות הנם הליכים כירורגיים לכל דבר ורק לרופאים מוסמכים ישנו ההיתר לבצע אותם למטרות אסתטיקה או מסיבות רפואיות. מבחינת האדם העובר את ההליך, זה אומר שיש לבדוק את ההסמכות, המוניטין והרקע של הרופא המנתח אך זה גם אומר כי הרופא אשר ינתח אותך היינו מומחה שמבצע ניתוחי אף על מטופלים חולים ובריאים כאחד. הדרך הבטוחה ביותר לבחור מנתח היא על ידי בדיקת המוניטין שלו ולוודא שהוא ביצע לפחות כמה אלפים של ניתוחים כאלו בעבר, כפי שאמרנו זה אינו דבר נדיר עקב הפופולאריות של ההליך. במילים אחרות, "כמה עולה ניתוח אף" צריכה להיות השאלה האחרונה שלך בפגישת הייעוץ.

כיצד מתבצע ההליך הקוסמטי?

כשמדובר בניתוח למטרות אסתטיות, למעשה מעצבים מחדש את האף בעזרת שינויים במבנה הסחוסים ובשלד האף, במקרים ספציפיים יכולה להיות גם מניפולציה על העור. בתחילת הניתוח האזור מורדם והמטופל מקבל טשטוש אלא אם נבחרה האופציה של הרדמה כללית. יש לשקול את סוג ההרדמה והטשטוש ביחד עם הרופא אך דעו כי רוב האנשים שעוברים את התהליך עם טשטוש לא מדווחים על כאבים ורובם לא זוכרים אפילו את הניתוח. לאחר ההרדמה מבוצע חתך קטן בפנים האף (לעיתים מבוצע חתך גם לאורך העמודית אשר מפרידה בין הנחיריים). לאחר שההרדמה פועלת המנתח מתחיל בעיצוב האף.

בניתוחי אף שונים ישנו שימוש בשיטות שונות לעיצוב האף, תלוי במראה הרצוי. ניתוחים מסוימים יכללו שבירה או שיוף של עצמות האף ותפירה או שיוף של סחוס האף. לאחר הניתוח האף מקובע. פרטים מדויקים יותר על מהלך הניתוח יתקבלו במהלך פגישת הייעוץ עם הרופא המנתח.

זמני התאוששות מניתוח אף

התאוששות מניתוח אף

ההליך נמשך בין שעה לשעתיים וברוב המקרים אין צורך באשפוז לאחר ניתוח אף אך משרד הבריאות ממליץ לעבור אשפוז לילה מכיוון שישנו פחד לפגיעה בדרכי הנשימה. לאחר הניתוח יורגש קושי בנשימה דרך האף עקב הבצקות המצטברות באזור הניתוח וקרישי הדם היבשים בקצה האף, אין לנסות לנקות את קרישי הדם לבד ובביקור הביקורת הראשון לאחר הניתוח הרופא ינקה אותם בשבילך. כבר ביום שלאחר הניתוח יופיעו שטפי דם ונפיחויות באזור אשר ייעלמו עם חלוף הזמן, לקראת שבוע לאחר הניתוח רוב שטפי הדם ייעלמו ויישארו נפיחויות רק באזור האף עצמו. מכיוון ולאחר הניתוח אין תחושה בעור האף תהליך ההתאוששות בדרך כלל אינו מעורב בכאבים.

האם זה שווה את זה?

יחסית לניתוחים אחרים ההתאוששות מניתוחי אף אינה נוראית, באזור החודש לאחר הניתוח כבר כמעט וכל תופעות הלוואי נעלמות ואתם נשארים עם האף שרציתם, אך יש לזכור כי זהו ניתוח כירורגי לכל דבר ולכן השיקול האם לעבור אותו צריך להיות רציני בהתאם. את כל המידע לו תזדקקו על מנת לקבל את ההחלטה, כולל כמה עולה ניתוח אף ותהליכי הניתוח וההתאוששות תקבלו כבר בפגישת הייעוץ הראשונית והלא מחייבת, אתם מוזמנים להשאיר פרטים בכדי שנוכל לקשר ביניכם לבין מרפאות המומחים בתחום.

וזכרו, זה הוא צעד קטן היום למען מי שאתם רוצים להיות מחר.

צוות מומחי האתר af4u ישמח לספק לכם את כל התשובות הנוגעות לניתוח, להמליץ על מנתחים מובילים בארץ ולאפשר לכם לצאת לדרך חדשה ומלאת ביטחון. למידע ופרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך טופס האתר ולצאת לדרך חיים חדשה.