זמן החלמה לאחר ניתוח אף

המראה החיצוני הינו משמעותי עבור כל אחד מאיתנו, והינו בעל השפעה רבה על הדימוי העצמי וההערכה העצמית שאנו מפתחים במהלך חיינו. בין שמדובר בניתוח אף מטעמים אסתטיים ובין אם מדובר בצורך לעבור ניתוח זה מטעמים רפואיים, הרי שאיכות החיים לאחר הניתוח משתפרת פלאים. תודות לטכנולוגיות מתקדמות בתחום הרפואה ניתן להגיע למראה הנחשק ללא כאבים מיותרים או זמן החלמה ארוך ומסורבל המעכב את תהליך הריפוי ומאריך זמן החלמה לאחר ניתוח אף.

זמן החלמה לאחר ניתוח אף

ניתוח אף הינו ניתוח פלסטי המוכר בתחום כירורגיה פלסטית ונותן מענה לבעיות אסתטיות ורפואיות גם יחד. מיקומו של האף במרכז הפנים מסב אליו לא מעט תשומת לב ולכן החשיבות הניתנת לו היא גדולה. הניתוח מתבצע תחת הרדמה, כאשר במקרים מסוימים נעשה שימוש בחומרים מאלחשים נוספים על מנת למנוע תחושות כאב לאחר הניתוח.

ניתוח אף מקצועי מאפשר לסובלים ממבנה אף גדול או נשרי, עקום או בולט, ליהנות ממראה אסתטי כאשר במקרים רבים מלווה הבעיה בקשיי נשימה ותפקוד תקין של האף.

ניתוח אף – החלטה משמעותית

ההחלטה על ניתוח אף אינה החלטה קלה ומלווה בלא מעט לבטים, בהתחשב בעובדה שמדובר באיבר מרכזי בפנינו וכן בהשלכות הניתוח על חיינו. כמו כן, זמן ההחלמה מהניתוח, היכול להתארך עד לשלושה שבועות, מהווה שיקול מרכזי בהחלטה על מקום עריכת הניתוח ועל תקופת ביצועו. אין ספק כי זמן החלמה לאחר ניתוח אף הינו קריטי עבור הצלחת הפעולה לטווח הארוך ולכן הינו בעל חשיבות מרכזית.

החלמה נכונה לאחר ניתוח אף

זמן החלמה לאחר ניתוח אף אורך כמה שבועות וכולל תופעות לוואי שונות מאדם לאדם בסוגן, חוזקן ובמשך הופעתן. נפיחות המופיעה לאחר הניתוח תחלוף לאחר כלא יותר משישה שבועות, ובמקרים קיצוניים נותרת נפיחות קלה הנמשכת עד חצי שנה.

בשעות הראשונות שלאחר הניתוח יכול ויהיו תחושות כאב עמן ניתן להתמודד באמצעות משככי כאבים במרשם רופא. נפיחויות או חבורות קטנות העלולות לצוץ נעלמות לחלוטין עד שלושה שבועות לאחר הניתוח, ואילו בתום שבועיים מעריכת הניתוח ניתן יהיה להסיר את התפרים ולחזור לשגרה.

כתיבת תגובה