טיפים בבחירת מנתח אף מומלץ

מחפשים במאמר טיפים בבחירת מנתח אף. אם בעבר נאלצנו להסתפק בגופנו כמות שהוא, הרי היום מידת השינויים האפשריים היא עצומה. אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר בקרב מתבגרים ומבוגרים הוא ניתוח האף. היד של המנתחים קלה והזמינות שלהם מפתה לאישור בכתב את ההליך, וקדימה לדרך: מראה חדש. כדי לבחור את המנתח הטוב ביותר, עולה הצורך בסדרת נקודות השוות התייחסות ודיון. להלן העיקריות והמשמעותיות ביותר.

טיפים בבחירת מנתח אף מומלץ

מחיר הניתוח משתנה בהתאם להגדרתו של הגוף המבצע: קליניקה הנחשבת 'מותג', מוכרת ובעלת מוניטין ושנות ותק, תספק את השירות על פי רוב במחיר גבוה יותר, אם כי לא בהכרח ולכן השוואת המחירים בין המתחרות (בנוסף למבצעים מיוחדים) יכולה להביא לתוצאות המניחות את הדעת.

מומלץ לברר לגבי ההשתתפות של קופות החולים: ניתוח אף הנדרש בשל סיבות רפואיות המכיל בתוכו ('על הדרך') את שיפור המראה מבחינה אסתטית, יכול להיות עניין משתלם כלכלית אם אכן מדובר בצורך משולב זה. עלות הניתוח כוללת את סוג הניתוח (פתוח או סגור), משך האשפוז הנדרש, מספר השעות הנדרשות לעבודה וכוח האדם המוגדר לכך.

לקריאה מורחבת על הגורמים שאחראיים על עלות הניתוח

תוצאה בטוחה?

ניתוח אף אינו נחשב, בעקרון, לניתוח בעל סיכון גבוה, אך מידת הסיכון קיימת בדיוק כמו בכל ניתוח אחר. יש לברר לגבי מדיניות הקליניקה באשר לאפשרות התיקון, אם נוצרת בעיה, ומהי עלותה. על פי חוק, חייבת כל קליניקה את חתימתו של האדם המנותח והאפוטרופוס שלו (אם קיים) לגבי תהליך הניתוח כולל תאונות או פגמים העלולים להיווצר. כך היא מבטחת את עצמה מפני תביעת רשלנות רפואית. באותה המידה, חייב החולה לדעת האם קיימת מבחינתו כתובת לכל דבר ועניין העולה על הפרק לאחר הניתוח באותה הקליניקה (ולא בעל-פה אלא בכתב).

לחצו למידע נוסף אודות הסיכונים שבניתוח

חשוב לציין כי אחד הכלים שקליניקות מובחרות מאפשרות היום הוא הדמיית המחשב. ההדמיה יכולה לספק סוג של בטחון באשר לתוצאה הסופית. מדובר בהכנסת הנתונים של האדם המנותח למערכת ממוחשבת המספקת את תמונת התוצר הסופי. הדמיה זו יכולה לספק ודאות מסוימת, אך עדיין אינה נחשבת סופית וודאית. יש יאמרו כי מדובר בגימיק מכירתי מצוין. על כל פנים, אין לראות בתמונה זו הוכחה ניצחת באשר למראה הסופי, אלא כלי המאפשר קבלת תמונה כללית בלבד.

על אותו המשקל חשוב לזכור כי התמונות באלבום התמונות של 'לפני ואחרי' אמנם סבירות שהן אמיתיות, אבל מצד שני אין צפייה שהמנתח יציג תמונות של כישלונות למרות שייתכנו באופן טבעי. אותן תמונות יכולות לשקף את אופן העבודה שלו. חפשו קווים דומים בין כל התוצאות המוצגות, חפשו תמונות 'לפני' שדומות לאופן בו האף שלכם מעוצב, ונסו להתרשם מדרך הביצוע שלו באשר לאותה דוגמה פרטנית.

אמינות ויושרה

ההתרשמות מהמנתח תלויה במידת האינטואיציה של המטופל, אך גם במידע שאותו מנתח מספק יחד עם תמונת המצב שהוא מציג ללא אידיאליזציה של הנתונים או האפשרויות העומדות בפני המטופל. הבטחות הניתנות על סמך בטחון עצמי מופרז מזמינות נורה אדומה.

חשוב לבצע תיאום ציפיות ברור, ותשובותיו של המנתח חייבות להסתמך על הסברים מדעיים ופיזיים. יש לבקש הסבר מפורט באשר לתוצאה הסופית לכל כיוון: יתרונות, חסרונות, סיכונים והסתברויות חשובים מאוד. מידת הכנות והפתיחות, מידת הסבלנות באשר לשאלותיכם משפיעה על תחושת הביטחון שלכם באשר לרופא, וככל שאתם סומכים עליו כך תגיעו לניתוח רגועים ושלווים יותר.

מוניטין

הרשת גדושה באתרי קליניקות המציעות את מרכולתן בצורה משכנעת. סבירות גבוהה שהן נעזרו בייעוץ שיווקי ועסקי ובמעצבי אתרים מוסמכים וזה בסדר. אך על מנת לבדוק את הרזומה של אותו מנתח מומלץ לפשפש בציציותיו קצת יותר. ניתן להיעזר בפורומים בנושא ולקרוא את תשובותיהם של רופאים מנתחים, הללו מצביעים על ידע וניסיון. המלצות של בני משפחה, חברים ומכרים שביצעו את הניתוח בהחלט שיכולות להוסיף.

כיום ניתן להיעזר גם ברשת החברתית-פייסבוק וברשתות חברתיות נוספות על מנת למצוא מנתח אף מומלץ. משפט כגון: 'אני מחפש מנתח אף? המלצות? מישהו?', יכול בהחלט להוביל לשרשור המלצות רציני שאינו תלוי בשום גורם שיווקי מקדם אלא אך ורק באנשים מהשורה שעברו את התהליך ושמחים להמליץ על המנתח ממנו היו מרוצים.

לסיכומו של דבר: עלות, מקצועיות המשתקפת בהסבר, תמונות, הדמיה, המלצות של לקוחות מרוצים שאינם פרי המלצתו של אותו מנתח, אינטואיציה אבל גם הסתמכות על מידע המשקף את כל התמונה ולא רק את החלום במראה חדש, 'שירות תיקונים' ועלותו, כל אלה בהחלט צריכים להילקח בחשבון כאשר בוחרים במנתח אף. אל תבחרו בראשון שמחייך אליכם מהתמונה באתר, השקיעו מאמץ ובדקו לעומק לפחות שלושה מנתחים כדי לבחור את מי שבאמת ראוי לבצע את השינוי באפכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מומחי האתר af4u ולהגיע לפגישת ייעוץ ללא כל התחייבות במרפאת הקליניקה.

כתיבת תגובה