כמה זמן אחרי ניתוח אף אפשר להרכיב משקפיים

ניתוח אף הינו בין הניתוחים היותר מבוקשים בימינו, ולא בכדי. אין זה פלא כי בתרבות בה המראה החיצוני בכלל ופנינו בפרט הם הגורם המשפיע ביותר על הרושם הראשוני שנשאיר על חברינו ועל סביבתנו, האף הינו האבר המרכזי בפנינו ולפיכך בעל משמעות רבה ביצירת הרושם שאנו מותירים על הסביבה.

בשל היותו רב פונקציונאלי ובעל תועלות רבות, הפך ניתוח אף לאחד הניתוחים היותר מבוקשים ברחבי העולם כולו. תודות לטכנולוגיות המתקדמות בענף הרפואה יכולים רבים ליהנות כיום ממראה אסתטי ונעים ולהיפטר מתחושות אי נעימות בשל מבנה אף לא פרופורציונאלי וכן לתת מענה רפואי מקצועי לבעיות בריאותיות השונות המקשות על התפקוד היומיומי.

כמה זמן אחרי ניתוח אף אפשר להרכיב משקפיים

חשוב לשים לב כי לא מדובר בפרוצדורה פשוטה, ועל אף היותו ניתוח פופולארי מאד, רק לרופא מוסמך לניתוח זה, אשר יש לו ניסיון של חמש שנים לפחות בתחום ובעל רישיון לבצע ניתוחי אף שונים. כמו כן, על מנת למנוע הסתבכויות שונות לאחר הניתוח חשוב לפנות אך ורק לגורמים מוסמכים ומנוסים, על מנת לקצר את משך תקופת ההחלמה. זמן ההחלמה הינו תקופה קריטית המשפיעה לטווח ארוך לאחר הניתוח. מאחר ותקופת ההחלמה מניתוח אף ידועה כארוכה, רבים מהססים מהתחלת התהליך.

הסתגלות לאחר הניתוח

אחת השאלות היותר נפוצות בנוגע לניתוח היא כמה זמן אחרי ניתוח אף אפשר להרכיב משקפיים או לחילופין כמה זמן כמה זמן אחרי הניתוח ניתן לשוב לעבודה יומיומית שגרתית. כמובן שלשאלה זו אין תשובה מוחלטת. זמן ההחלמה הינו סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ואולם בכל מקרה חשוב לתת לגוף את המנוחה המקסימלית שלו על מנת שיוכל להתחזק ללא הפרעות. ברוב המקרים ניתן לשוב לשגרה מלאה לאחר כשבועיים או שלושה לכל היותר, אז גם ניתן להחזיר את המשקפיים לשימוש רגיל.

רבים נעזרים במשקפיים רכים הנתלים על האזניים או לחילופין כאלה המוחזקים באמצעות התקנים שונים. מאחר והאף רגיש עד מאד בשבועות שלאחר הניתוח, הימנעות ממגע עם כל חפץ קשה הינה הכרחית. ברור כי כמה זמן אחרי ניתוח אף אפשר להרכיב משקפיים בחזרה אולם משך הזמן הזה משתנה מאדם לאדם ולכן חשוב ביותר לא להיחפז לאחר הניתוח ולאפשר לגוף את המנוחה הנכונה.

כתיבת תגובה