כמה זמן זה ניתוח אף

על מנת לשפר את אורח החיים שלנו, על מנת להעניק לעצמנו רווחה ובריאות וכן עבור אלו בינינו שאינם מרוצים ממראה פניהם, ניתוח אף יכול להעניק את המענה המושלם לצרכיכם השונים. ניתוח אף משתייך למשפחת הניתוחים הפלסטיים כירורגיים ומספק מענה הן לבעיות בריאותיות כגון קשיי נשימה או מבנה מולד בעייתי והן לבעיות אסתטיות דוגמת אף בולט או נשרי, עקום או גדול וכיו"ב. במקרים רבים מתבצע ניתוח אף המספק מענה לשתי הבעיות.

כמה זמן זה ניתוח אף

על מנת להגיע מוכנים לניתוח חשוב לברר את כל הפרטים מראש. ניתוח אף הינו בין הניתוחים הפופולאריים ולא בכדי. האף הינו אבר מרכזי בפנינו ולכן יש לו חלק מהותי בהשפעה על ההערכה העצמית שלנו וכן על הרושם שאנו מותירים על הסביבה שלנו. בין הפרטים החשובים שיש לברר לפני הניתוח הינם כמה זמן זה ניתוח אף וכמה זמן החלמה ממנו נדרש, האם ישנו צורך בפעולות מיוחדות לפני ואחרי הניתוח על מנת להקל על תהליך ההחלמה ומה הן הדרישות השונות ממי שעובר ניתוח אף.

פגישת ייעוץ מקדימה

לפני ביצוע ניתוח אף חשוב לקבוע פגישת ייעוץ עם הרופא המבצע. הניתוח עצמו אורך לא יותר מחצי שעה אולם לאחריו נשרדת תקופת מנוחה בבית. תקופת מנוחה זו כוללת מנוחה מקסימלית לגוף, הפחתה בתנועה וכן הימנעות מפעולות חדות העלולות להביא למכות באף. חשוב להימנע מכל מגע עם אזור הניתוח לאחריו כשבועיים לפחות. באשר לשאלה כמה זמן זה ניתוח אף חשוב לקחת בחשבון גם את תקופת ההחלמה המגיעה לאחר הניתוח ולאפשר לגוף להתאושש כראוי.

תקופת ההחלמה

תקופת ההחלמה מהניתוח הינה קריטית להצלחתו וכן לחזרה לתפקוד תקין במהלך החודשים שלאחר הניתוח. ישנם הרגלים שונים עליהם יש לוותר לאחר הניתוח כגון ספורט או עבודה. רצוי לאפשר לגוף לשכב על הגב בתמיכה של הצוואר וכן להרבות בפעולות מרגיעות. המעוניינים לדעת כמה זמן זה ניתוח אף בדיוק עליהם להתייעץ עם אנשי המקצוע המנוסים בתחום לאחר אבחון של האף וכן לאחר הגדרת הניתוח המבוקש שייתן את המענה המלא לצרכים האישיים של המנותח.

כתיבת תגובה