כמה זמן לאחר ניתוח אף ניתן להרכיב משקפיים

ניתוח אף הינו בין הניתוחים המורכבים ועיקריים בישראל ובעולם כולו במשפחת הניתוחים הכירורגיים ולא בכדי רבים מתעניינים בניתוח זה. אין ספק כי באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות כיום ניתן לבצע ניתוחי אף בתוך שעה עד שעה וחצי לכל היותר, בהתייחס לסוג הניתוח. הניתוח עצמו אינו אורך זמן רב לביצוע אולם ההיערכות לניתוח וכן זמן ההחלמה הנדרש לאחריו – מצריכים את ההכנה הראויה לכך. לאחר הניתוח יש לקחת חופשה מהעבודה ולהימנע מהרגלים בסיסיים המהווים שגרה בחיינו.

כמה זמן לאחר ניתוח אף ניתן להרכיב משקפיים

רבים מתעניינים לגבי שינוי ההרגלים הנדרש לפני ואחרי הניתוח. אין ספק כי הניתוח מספק מענה איכותי לבעיות בתחומים רבים ושונים וביניהם בעיות רפואיות ואסתטיות, כאלה המסבות לסובלים מהן לא מעט קשיים. לאחר הניתוח נדרשת תקופת החלמה ורבים מתעניינים כמה זמן לאחר ניתוח אף ניתן להרכיב משקפיים או לחזור לקרוא כמו לפני הניתוח. אין ספק שישנם לא מעט הרגלים אותם צריך לשנות בשבועות הראשונים שלאחר הניתוח עצמו.

בעיות הנגרמות עקב מבנה אף לקוי

קשיי נשימה או קשיי דיבור, תחושת אף סתום תמידית ועוד – כל אלו הינם רק חלק מהקשיים מהם סובלים בעלי אף עקום או נשרי, בולט או בעל מבנה סולד. כמו כן, מחיצת אף עקומה יכולה גם היא להסב בעיות בנשימה. הניתוח משנה את מבנה האף ולכן לאחריו יש צורך בהסתגלות למצב החדש. רבים מתעניינים בנוגע לשאלות כגון כמה זמן לאחר ניתוח אף אפשר להרכיב משקפיים או לחזור לעבוד. לצורך מתן מענה על שאלות אלו יש להיפגש עם רופא מייעץ, הוא הרופא המומחה וזה המבצע את ניתוח האף – על מנת לקבל את כל הפרטים החסרים.

פגישת ייעוץ

בפגישת הייעוץ ניתן להתעניין בנוגע לכל הפרטים החסרים – כמה זמן לאחר ניתוח אף ניתן להרכיב משקפיים וכמה זמן אחרי ניתוח אף ניתן לחזור לעשות ספורט, לקחת את התרופות המוכרות ועוד. בימים הראשונים שלאחר הניתוח האף יהיה חבוש – בימים אלו ניתן להרכיב משקפיים ללא חשש, אולם לאחר הסרת התחבושת יש להימנע ממשקפיים רגילות וניתן להרכיב משקפיים מיוחדות תלויות.

כתיבת תגובה