כמה זמן לוקח ניתוח אף

מראה הפנים שלנו מהווה לא פחות מכרטיס הביקור שלנו, בהגיענו למקומות חדשים או בכל מפגש עם הסביבה. אין זה פלא כי רובנו משקיעים לא מעט במראה הפנים שלנו, והוא זה אשר אחראי לחלק משמעותי ביותר מהרושם שנשאיר אחרינו. תודות לטכניקות מתקדמות וטכנולוגיות רפואיות שונות ניתן כיום להגיע לתוצאות מרשימות במראה הפנים, באמצעות ניתוחים קוסמטיים ברמה גבוהה. בין הניתוחים הפופולאריים ביותר נמצא ניתוח האף, ולא בכדי.

כמה זמן לוקח ניתוח אף

אין ספק שניתוח אף הינו הדרך הטובה ביותר לספק מענה הולם לצרכים שונים שלנו. ניתוח אף יכול להחזיר לחיינו את איכות החיים והבריאות הזקוקה לנו לצורך תפקוד שוטף. המתעניינים בניתוח צריכים לברר בכל חברה המבצעת ניתוחי אף – כמה זמן היא פעילה בתחום, כמה זמן החלמה נדרש לאחר הניתוח, כמה זמן לוקח ניתוח אף עצמו והאם ישנם אילוצים מסוימים הנדרשים לאחר הניתוח. ישנם קווי מנחה הזהים לכל ניתוחי האף אולם במקביל ישנם צרכים ספציפיים של כל מקרה לגופו.

ניתוח רפואי או קוסמטי?

על מנת לענות באופן החלטי על השאלה כמה זמן לוקח ניתוח אף בהתייחס לניתוח עצמו וכן לזמן ההחלמה שאחריו, חשוב לערוך בדיקה ראשונית אצל רופא מומחה וכן לאבחן את הצורך הספציפי בניתוח. זמן ההחלמה וכן זמן הניתוח עצמו יכולים להיות שונים בהתייחס לסיבת הניתוח. בין שמדובר בניתוח רפואי ובין אם מדובר בניתוח קוסמטי, הרי שזמן ביצוע הניתוח עצמו וכן זמן ההחלמה עשויים להשתנות על פי הצורך בהתאוששות. ניתוח אף רפואי מתחלק לשני סוגים: ניתוח בטכניקה סגורה וניתוח בטכניקה פתוחה.

פרטים חשובים בנוגע לניתוח

ניתוח אף רפואי המבוצע בשיטה הפתוחה יצריך שהייה תחת פיקוח רפואי ולעתים רבות לילה נוסף בבית החולים. לפיכך, על מנת לדעת כמה זמן לוקח ניתוח אף יש לברר מבעוד מועד האם הניתוח מבוצע בבית חולים וכן חשוב לקבוע מראש עם הרופא המבצע בנוגע לשיטה הרצויה. חשוב וכדאי להתייעץ עם הצוות הרפואי לפני החלטה סופית על סוג הניתוח כדי לדעת ביתר דיוק כמה זמן לוקח ניתוח אף בהתייחס לזמן ביצוע הניתוח עצמו וכן בהתייחס זמן ההחלמה.

כתיבת תגובה