כמה זמן ניתוח אף

על מנת לענות על השאלה כמה זמן ניתוח אף, הכנו עבורכם את המאמר הבא, בהצלחה. האף הינו איבר מרכזי בפנינו ולא בכדי ניתוח אף הינו אחת הפעולות הרפואיות הפופולאריות ביותר. מאחר והאף הינו איבר כה משמעותי, יש לו השפעה מכרעת על הדימוי העצמי וההערכה העצמית שלנו. ניתוח אף מספק מענה לא רק לבעיות אסתטיות כי אם גם לבעיות רפואיות שונות ולכן יכול הניתוח לשפר את חיי האדם לאין שיעור. יחד עם זאת, מדובר בניתוח בעל השלכות שונות על החיים. טרם ההחלטה הסופית על ביצוע ניתוח, מומלץ לקחת בחשבון כמה פרמטרים.

כמה זמן ניתוח אף

ניתוח אף מספק מענה מקצועי לבעיות אסתטיות ורפואיות גם יחד, ואילו תודות לטכנולוגיות מתקדמות בתחום הרפואה ניתן כיום לעבור את הניתוח מבלי לחוש כאבים ואפילו לחזור לשגרה די במהרה.

לא מעטים מתעניינים באשר לשאלה כמה זמן ניתוח אף ארוך, שכן ידוע כי זמן ההחלמה מהניתוח עלול להתארך עד לכמה שבועות. גורם נוסף המשפיע על השיקולים בטרם קבלת החלטה על ניתוח אף הינו מקצועיות הרופא המבצע. לעניין זה חשוב לציין כי ניתוח אף מותר בביצוע על ידי רופא מוסמך בלבד.

משך הזמן של ניתוח אף

משך הניתוח עצמו אורך לא יותר מחצי שעה, כאשר לאחריו נותר המנותח תחת השגחה למשך כמה שעות, על מנת לוודא שאין דימומים, נפיחויות יוצאות דופן או תופעות אחרות העלולות להוות סיכון בריאותי. ישנם מקרים בהם ניתוח אף מצריך אשפוז, דוגמת עריכת ניתוח אף פתוח, המבוצע תחת הרדמה מלאה ומצריך שהיית לילה תחת השגחה של צוות בית חולים, כך שהתשובה לשאלה כמה זמן ניתוח אף אורך אינה חד משמעית. חשוב לזכור כי המראה הראשוני לאחר הניתוח אינו המראה הסופי שיושג כעבור שבועות מספר.

לאחר הניתוח

לאחר שחרור מאושר מבית החולים חשוב לנוח כמה ימים נוספים בבית ולהימנע במהלכם מתנועות חדות, ממכות אפשריות, לשכב על הגב ולתמוך בראש באמצעות כריות. הישיבה והעמידה הינן רגילות אולם יש לבצען בזהירות. רבים מתעניינים בנושא של ההחלמה וכן כמה זמן ניתוח אף מצריך את מנוחת המנותח לאחר מכן ואילו תשובה זו משתנה מאדם לאדם כאשר כל אחד מגיב באופן שונה לניתוח. ההחלמה הסופית צפויה להיות לא יותר מכמה שבועות מחלוף ביצוע הניתוח.

לקריאה מורחבת אודות ההחלמה מהניתוח

 

כתיבת תגובה