כמה זמן נמשך ניתוח אף

ניתוח אף הינו אחד הניתוחים היותר פופולריים במשפחת הניתוחים הכירורגיים פלסטיים שישנם כיום. כידוע, בעידן בו המראה החיצוני מקבל חשיבות רבה ולפנים שלנו יש חלק מהותי ברושם הראשוני שאנו מותירים על סביבתנו, אין זה פלא כי האף, הממוקם במרכז הפנים, הינו בעל חשיבות משמעותית ביצירת מראה פנים נעים. למראה החיצוני שלנו יש גם השפעה ניכרת על הדימוי העצמי שלנו ועל הבטחון, ולכן, הסובלים ממבנה אף עקום או בולט, גדול או נשרי, עלולים לסבול לא אחת מבעיות של דימוי עצמי נמוך וקושי ביצירת קשרים חברתיים.

כמה זמן נמשך ניתוח אף

סיבות אלו ואחרות מהוות את הגורמים לפופולאריות ההולכת וגואה של ניתוחי האף השונים. אם לא די בכך, ניתוח אף גם מספק מענה מצוין לבעיות בריאות שונות כגון קשיי נשימה ובעיות בדיבור – הנגרמות כתוצאה מאף עקום או אף בעל מבנה לקוי מלידה. רבים מתעניינים בפרטים שונים לגבי ניתוח אף. תודות לטכנולוגיות מתקדמות בתחומי הרפואה והמיכון הרפואי, השואלים כמה זמן נמשך ניתוח אף ישמחו לגלות כי רוב הניתוחים נערכים במשך לא יותר משעה או שעה וחצי.

בירור פרטים מקדים

ניתוח אף עצמו אמנם אורך מעט מאוד זמן ומבוצע, כאשר מדובר בניתוח קוסמטי – באופן פשוט יחסית. אולם זמן ההחלמה כמו גם ההכנה לקראת הניתוח – אלו דורשים לא מעט היערכות מראש והכרת הפרטים השונים לגבי הניתוח. המעוניינים לדעת כמה זמן נמשך ניתוח אף בהתייחס גם לזמן ההכנה מראש וכן לזמן ההחלמה ייפגשו עם רופא מייעץ אשר יוכל לתת את הפרטים המלאים. כל מקרה לגופו ולא תמיד ניתן לתת תשובה חד משמעית לגבי כל המקרים של ניתוחי האף.

לאחר הניתוח

השעות הראשוניות שלאחר הניתוח הינן קריטיות למנוחה וכן השבועות הראשונים שלאחריו – בהם הגוף זקוק למנוחה המקסימלית שניתן לתת לו. לשם כך רצוי להימנע מכל פעילות שהיא, לקחת חופש מהעבודה ולתת לגוף לנוח. השינה תהיה על כרית עם ראש מורם על מנת לאפשר לגוף להחלים. באשר לשאלה כמה זמן נמשך ניתוח אף בהתייחס גם לזמן ההחלמה – הזמן המקסימלי הינו חודש עד חודש וחצי אולם כל מקרה לגופו.

כתיבת תגובה