כמה ניתוח אף עולה

ניתוח אף הינו בין הניתוחים הקוסמטיים – רפואיים המבוקשים ביותר בשוק הישראלי והעולמי גם יחד. בשל היותו איבר מרכזי בפנינו וחשוב ביותר לתפקוד תקין, רבים השואפים להעניק לעצמם אורח חיים בריא ומראה אסתטי – פונים לאפשרות של ניתוח אף אצל המומחים.

הגורמים המשפיעים על ההחלטה

טרם פנייה למכונים שונים על מנת לברר כמה ניתוח אף עולה במקרים השונים יש לבדוק היטב את מידת המוכנות לעבור ניתוח זה, שכן מדובר בניתוח הכולל זמן החלמה ויש לו השפעות לא מעטות על חיינו – החל משינוי מראה הפנים ועד לנשימה תקינה ותפקוד מלא. ההחלטה על ביצוע ניתוח אף אינה עניין של מה בכך ולפיכך ישנה חשיבות מהותית בהכרת שלבי התהליך השונים – לפני, במהלך ואחרי ניתוח אף. מאחר וכל ניתוח הינו מקרה בפני עצמו, שאלת המחיר הינה משמעותית. ישנם מספר גורמים המשפיעים על עלותו של ניתוח אף.

הגורמים לפערי מחירים בניתוח

מקצועיות החברה: מקצועיות החברה והמוניטין שיצרה לעצמה הינו גורם קריטי המשפיע על התשובה בבואנו לברר כמה ניתוח אף עולה במכונים השונים. בכל הקשור למקצועיות חשוב לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. התקרית הקטנה ביותר במהלך ניתוח אף עלולה לעלות לנו ביוקר מבחינה בריאותית למשך זמן רב. מאחר ומדובר באזור כל כך רגיש, השיקול של כמה ניתוח אף עולה נדחק הצידה וייבחן רק במידה שהוכחה מקצועיותו של הרופא המנתח והחברה.

טכניקה ניתוחית: הטכניקה בה מבוצע הניתוח הינה הגורם המשפיע ביותר על מחירו. ניתוח אף מתחלק בעיקרו לשני סוגים: רפואי וקוסמטי, כאשר גם את הניתוח הפלסטי ניתן לערוך בשתי טכניקות: פתוחה וסגורה. הפער בין הטכניקות משתקף בתשובה לשאלה כמה ניתוח אף עולה – בהתייחס למטרת הניתוח ולאופן ביצועו על ידי הרופא המנתח.

לקריאה מורחבת על העלויות והגורמים המשפיעים עליהם

טווח מחירים מקובל

טווח המחירים המקובל של ניתוח אף פלסטי יכול לנוע בין 9,000 – 18,000 ₪, בהתייחס לגורמים שצוינו לעיל. על מנת לברר כמה ניתוח אף עולה וכן מה הוא המקום המקצועי ביותר שיכול לתת לכם את המענה המלא, כדאי לקבוע כמה וכמה פגישות ייעוץ בטרם ההחלטה הסופית.

 

כתיבת תגובה