מחיר ניתוח אף רפואי

נדמה כי ניתוחי אף הם הניתוח המועדף על רבים, ולא לשווא. ניתוחי אף מסוגים שונים ולמטרות שונות הולכים ונעשים יותר ויותר פופולאריים בקרב רבים, ולו בשל קלות הביצוע שלהם וכן בשל היותם מענה איכותי ואמין לבעיות אסתטיות ורפואיות כאחת. ניתוחי אף שייכים למשפחת הניתוחים הכירורגיים ומבוצעים כיום במגוון רחב של בתי חולים ומכונים אסתטיים. לצורך ביצוע ניתוח אף נדרשת הכשרה מעשית ולימודים תיאורטיים, כמו גם ניסיון בביצוע ניתוחי אף.

ניתוח אף רפואי מחיר – מענה לבעיות שונות

ניתוחי האף השונים מתחלקים לשני סוגים עיקריים: ניתוחי אף רפואיים ואסתטיים. ניתוח אף אסתטי או קוסמטי מיועד לתת מענה למבנה אף עקום, נשרי או בולט המהווה הפרעה לאדם. מאחר והאף הינו אבר מרכזי בפניו של האדם, יש לו השפעה משמעותית על הערך העצמי שלנו, על הדימוי העצמי וכן על הרושם שאנו מותירים על סביבתנו. לפיכך, יש בניתוח אף יתרונות עצומים עבור אלו הסובלים ממבנה אף לא פרופורציונאלי. בכל מקרה, חשוב לברר עוד לפני הן על ניסיון הרופא המבצע והן על מחיר ניתוח אף רפואי או אסתטי כמה חודשים לפני הביצוע.

תופעות של מבנה אף לקוי

ניתוח אף למטרות רפואיות, מנגד, הינו ניתוח המעניק לאדם את האפשרות לחיות ברווחה נפשית וברוגע. מבנה אף עקום או גדול, תעלה עקומה או מעוותת – אלו הם גורמים שביכולתם להעיב על איכות חייו של האדם. תופעות כגון קשיי נשימה או תחושת אף סתום באופן תמידי הן רק חלק מן הבעיות הנגרמות בשל אף בעל פגם מולד. מחיר ניתוח אף רפואי כיום נע בין 9,000 ל 18,000 ₪ בהתייחס לאופי הניתוח, מוניטין החברה המבצעת כמו גם ניסיונו של הרופא המבצע.

גורמים המשפיעים על מחיר הניתוח

יש לזכור כי מחיר ניתוח אף רפואי מורכב מלא מעט גורמים וביניהם משך ביצוע הניתוח, הניתוח הספציפי המתאים לאדם עצמו, אפיון של הבעיות אותן הניתוח פותר וכן האשפוז הנדרש לאחר הניתוח עצמו בשל מורכבותו, בדרך כלל מדובר באשפוז של לילה אחד בפיקוח בבית החולים. רצוי לבדוק כמה וכמה הצעות מחיר שונות מכמה מכונים על מנת להשוות ולקבל את הצעת המחיר המתאימה לכם ביותר.

כתיבת תגובה