משך זמן ניתוח אף

ניתוח אף הינו בין הניתוחים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות ולא בכדי. תודות להיותו פתרון מעולה למספר בעיות, מהווה ניתוח אף מענה אמין ומקצועי לבעיות רפואיות וקוסמטיות כאחת. המעוניינים לשנות את אורח חייהם וליהנות מנינוחות ובטחון יגלו כי האפשרות לבצע ניתוח אף מוצעת על ידי מספר גדול של מכונים שונים ומרפאות איכותיות ומנוסות. יחד עם זאת, דווקא בשל הפופולאריות ההולכת וגואה של ניתוחי אף שונים חשוב ביותר לברר את מקצועיותו של הרופא המבצע ואת תקופת הניסיון שלו בתחום.

השפעותיו של מבנה אף עקום

ניתוחי אף משתייכים לשורת הניתוחים הכירורגיים פלסטיים המבוצעים כיום במגוון רחב של מרפאות ובשיטות שונות. ניתוח אף מעניק מענה הולם הן לבעיות רפואיות והן לבעיות אסתטיקה שונות כגון אף עקום או סולד, בולט או נשרי וכיו"ב. מי שנולד עם מבנה אף לא סימטרי יודע כי מדובר באי נעימות מתמשכת ובקושי בטיפוח הערכה עצמית בריאה ובטחון עצמי, אפילו בעת ניהול שיחה יומיומית. אין ספק שבאמצעות ניתוח אף ניתן לחולל שינויים רבים באורח החיים ולטפח הערכה עצמית בריאה.

חשיבותה של פגישת ייעוץ

משך זמן ניתוח אף הינו נתון משתנה ממכון רפואי אחד למשנהו אולם באופן כללי הניתוחים רובם ככולם אורכים בין חצי שעה לשעה וחצי כך שלמעשה כעבור זמן קצר המטופל יוצא מהניתוח עם אף חדש. מבנה האף מתוכנן על ידי הרופא המבצע על סמך הנתונים הרלוונטיים עליהם מתקבלת ההחלטה בעת פגישת הייעוץ הקודמת לניתוח. ניתוח אף דורש תכנון מוקדם מפורט ככל הניתן, על מנת למנוע סיבוכים מיותרים והפתעות לא צפויות.

סוג הניתוח

ישנם גורמים שונים המשפיעים על משך זמן ניתוח אף כאשר המרכזי שבהם הוא סוג הניתוח. ניתוח אף רפואי מצריך אשפוז לילה תחת השגחת צוות רופאים מקצועי למניעת סיבוכים מיותרים ולהשגחה על קצב התקדמות ההחלמה מהניתוח, ולכן יארך זמן רב יותר מניתוח קוסמטי בלבד שאינו מצריך השגחה יתרה בפיקוחו של צוות בית החולים. חשוב לברר פרטים אלו מראש בזמן פגישת הייעוץ עם רופא מומחה.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

כתיבת תגובה