ניתוח אף אחרי כמה זמן יורדת הנפיחות

ניתוח אף אחרי כמה זמן יורדת הנפיחות – ניתוח אף הינו כלי מצוין עבור מי שאינו מרוצה ממראה פניו וממבנה אפו  – להעניק לעצמו אורח חיים בריא ושפוי, אפשרות להעלות את ההערכה העצמית וכן את היכולת ליצור קשרים חברתיים ללא חשש. ניתוח אף הינו גם המענה האמין והבטיחותי ביותר כיום להתמודדות עם בעיות של מבנה אף עקום או גדול, נשרי או בולט. ניתוחי אף מבוצעים במכוני קוסמטיקה העוסקים בניתוחים כירורגיים וכן בבתי חולים המיועדים לכך.

ניתוח אף אחרי כמה זמן יורדת הנפיחות​ – תופעות לוואי לניתוח

תודות למגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות בתחום הרפואה והמכשור הרפואי יכולים כיום בעלי מבנה אף בעייתי לשנות את אורח חייהם מקצה לקצה בתוך זמן קצר, וליהנות מאיכות חיים גבוהה כפי שלא הכירו מעולם. ניתוח אף אורך לא יותר משעה או שעה וחצי, אולם זמן ההחלמה מהניתוח הינו ממושך יחסית ומצריך הכנה מראש. אף על פי שישנה נפיחות לאחר ניתוח אף אחרי כמה זמן יורדת הנפיחות ועמה הצלקות – באם היו, ודימומים קלים במידה ואלו הופיעו.

ניתוח אף אחרי כמה זמן יורדת הנפיחות​ – היערכות לקראת הניתוח

היערכויות שונות לקראת הניתוח כוללות הפסקת עישון והימנעות מנטילת תרופות דוגמת אספירין. לאחר הניתוח יש להרבות במנוחה ולהימנע ממגע ישיר עם האף. בשעות ובימים הראשונים תופיע נפיחות בכל חלקי הפנים אולם בכל מקרה של תופעות לוואי בשל ניתוח אף אחרי כמה זמן יורדת הנפיחות וניתן לשוב לתפקוד רגיל. נפיחות זו נגרמת כתוצאה מניתוח הרקמות הפנימיות של האף (הריריות) ולאחר החלמת הרקמות  הנפיחות יורדת והפנים חוזרות לתווים הרגילים, בשינוי מבנה האף לאף החדש.

השוואה בין מכונים

מקרים שונים של ניתוח אף מצריכים בדיקה של כמה מקומות שונים כגון מכונים ובתי חולים בהם ניתן לבצע את הניתוח באופן מקצועי. על מנת לצמצם את תופעות הלוואי המופיעות לאחר הניתוח רצוי לקבוע פגישת ייעוץ עם הרופא המנתח מבעוד מועד, להתרשם מניסיונו וממקצועיותו ולשאול כל מה שלא ברור. על מנת לדעת במקרה של ניתוח אף אחרי כמה זמן יורדת הנפיחות יש לעבור בדיקות וצילומים שיאפשרו קבלת תמונה ברורה יותר של מצב האף.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

כתיבת תגובה