ניתוח אף אלרגיה

מה לא נאמר אודות הניתוח הפלסטי הפופולרי ביותר בארץ, בטח בשנים האחרונות. תראו, זה לא שיש לנו, הישראלים, בעיה עם זווית האף, אבל בואו נודה באמת – (יש לנו ועוד איך). ניתוח אף הפך בשנים האחרונות להליך האסתטי – רפואי הפופולרי ביותר בעולם, ואף הצליח לעקוף את ניתוח הגדלת החזה המוכר. כיום ההליך הינו פשוט מאי פעם, וכזה המלווה במשך החלמה מהיר, חדירה מינימלית אל העור וכמובן מחירים נוחים אשר כמעט כל אחד ואחת יכולים ליהנות מהם. עם זאת, חשוב מאוד לדעת כי ישנם סיכונים לא מבוטלים בניתוח וכי מדובר בהליך פולשני מסובך שאין להקל בו ראש.

בכל הנוגע לניתוח אף אלרגיה הינה נקודה שיש לקחת בחשבון באם הנכם מעוניינים בשינוי חייכם מקצה לקצה. אלרגיה לניתוח, וכמובן לאחריו, יכולה לנבוע עקב מספר סיבות אשר העיקריות שבהן: רגישות לחומר ההרדמה ולכלים המשמשים את המנתח. בנוסף לכך, תתיכן ותהיה אלרגיה בעקבות חוסר שמירה על סטריליות מצדו של המנתח וכן מצב של היגיינה לקויה בתקופת ההחלמה. נמשיך ונאמר כי חשוב ביותר לשמור על היגיינה ראויה של האזור המנותח, וכן התחבושות העוטפות את האף על מנת לשמור על קיבועו. ניתוח אף אלרגיה אינו מצב שכיח, אך יש להקפיד על מספר נקודות על מנת להפחית ככל הניתן את הסיכוי לחוות סיכונים ובעיות בתקופה שלאחר הניתוח.

אם כן, כיצד נקטין ככל הניתן את הסיכוי לחוות לאחר ניתוח אף אלרגיה? טרם הניתוח עצמו אתם תגיעו לפגישת הכנה בה תתאמו ציפיות בכל הנוגע לניתוח יחד עם המנתח שבחרתם. לבחירה מושכלת של המנתח אחריות גדולה שבכוחה להפחית באופן משמעותי את הסיכוי לחוות את תקופת ההחלמה עם בעיות. מומלץ מאוד לערוך סקר שוק מקיף ולבדוק בנוגע למספר מנתחים שונים באזור מגוריכם, עד אשר תוכלו להחליט ולדעת בלב שלם כי אתם נמצאים בידיים בטוחות. זכרו – ניתוח אף הינו הליך מורכב ואנו ממליצים בחום לבדוק את הנושא לעומק, לקרוא אודות טכניקות הניתוח השונות וכן אודות משך ההחלמה ומה צפוי לכם בתקופה זו. למידע ופרטים נוספים אודות ההליך נשמח לסייע ככל האפשר.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

כתיבת תגובה