ניתוח אף בגיל 16

האם כדאי לעבור ניתוח אף בגיל צעיר 16 ?

הניתוח, אשר נחשב להליך האסתטי הפופולרי ביותר בישראל ולכזה המבוצע אלפי פעמים במהלך השנה, יכול אף להיות מיועד למטופלים בגילאים צעירים ואף 16 בלבד, ובמקרים בהם ישנה חובה אמתית בביצוע הניתוח. סיבה ראויה לביצוע ההליך האסתטי הינה פגיעה משמעותית ברמה האסתטית, וכזאת לה השפעה רבה מאוד על חייו האישיים של המטופל. לעיתים אף יש לבצע את הניתוח במקרה בו קיימת סכנה ממשית – בריאותית. כמובן שבמקרה כזה, עולה דחיפות ההליך שכן לא מדובר בפגיעה אסתטית בלבד. ניתוח אף בגיל 16 אמנים נחשב כדבר לא שכיח במיוחד, אך מצד שני אין הוא נחשב לנדיר במידה משמעותית. במאמר זה נדון יחד עם עמכם בהשלכות של הניתוח בגיל צעיר, ההכנות אליו וכל משך ההחלמה המתלווה אליו.

ניתוח אף בגיל 16
ניתוח אף בגיל 16

הבחירה במנתח

הבחירה במנתח האף המתאים לכם ביותר הנו הליך שרבים מקלים בו ראש, ולמעשה זוהי טעות מרה. על אף שההליך נחשב לפופולרי בישראל, ומלווה במשך החלמה נמוך באופן משמעותי לעומת העבר, לבחירה במנתח אשר יהיה המתאים לכם ביותר יש משקל רב, ואין להקל בכך ראש. יש לבצע סקר שוק מקיף בין מספר מנתחים שונים באזור מגוריכם (נוכל לסייע לכם בכך), לקבוע פגישות ייעוץ, לתאם ציפיות, לראות את המרפאה ולהבין במלואה את מהות ההחלטה בפניה אתם עומדים. ניתוח אף בגיל 16 אינו דבר של מה בכך, ובידיכם היכולת להקל על הדרך. בחרו בחכמה.

לבטח תשמח לדעת כי כיום הניתוח הינו פשוט יותר במידה משמעותית וניתן להשלימו ולהגיע לידי החלמה כמעט מלאה לאחר שבוע – שבועיים מיום הניתוח. ראשית, יש להגיע לבדיקת ייעוץ טרם הניתוח, במרפאת המנתח, על מנת להבין האם מבנה האף שלכם מתאים לביצוע ההליך, וכי ניתן יהיה להגיע להחלמה מלאה. בכל הנוגע לניתוח אף בגיל 16, חשוב להשכיל להבין כי עליכם להקפיד באופן הדוק על ההוראות הניתנות מצדו של המנתח במהלך תקופת ההחלמה בת השבוע, לשמור על האף מקובל ככל האפשר (בעזרת סד מתאים שתקבלו מצוות המרפאה), להחליף טמפונים בזמנים הנכונים, אשר משמשים לספיגה של עודפי דם וקרישים מן הנחיריים. בנוסף לכך, הטיפ החשוב ביותר הוא פשוט להתריע בפני המנתח בדבר כל עניין חשוד שמעורר את חשדכם במהלך תקופת ההחלמה.

נשמח לסייע לכם בבחירת מנתח האף המתאים לכם ביותר, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף, לאפשר לנו ליצור עמכם קשר עוד היום, ולצאת למסע שעתיד לשנות את חייכם מקצה אחד לקצה השני. מאחלים לכם בהצלחה מכל הלב.

בברכה,

צוות פורטל af4u

כתיבת תגובה