ניתוח אף בגיל 17

מעוניים לעשות ניתוח אף בגיל 17? הנכם בגיל המתאים לכך, ואינכם צריכים לחשוש מסיכונים מיחודים, אך כן מאוד חשוב להיות מודעים לנקודות הבאות המופיעות בהמשך מאמר זה. כידוע, ניתוח אף הינו ההליך הפלסטי הפופולרי ביותר בישראל, עשרות אלפי מבוצעים כל שנה בארץ. בשנים האחרונות הולך ויורד הגיל בו בוחרים רבים רבים בניתוח, וכיום אף בני 15 – 17 מעוניינים בו.

ניתוח אף בגיל 17

חשוב לציין כי הליך בחירת המרפאה \ המנתח המומלצים ביותר עבורכם לביצוע הניתוח אינו פשוט, וכזה שיש להשקיע בו מחשבה. חשוב לדעת כי סביב גיל 16-17 עצמות האף מגיעות לשיא גדילתן ולמעשה נמצאות במצב בו ניתן לבחור בניתוח באם הנכם לא מרוצים ממבנה אפכם (אין לערוך את הניתוח בקרב גילאים צעירים יותר, בהם לא התקבעו העצמות במלואן, עקב סיכון רפואי חמור). ריכזנו עבורכם מידע אודות הסיכונים ומשך ההחלמה לאחר ניתוח אף בגיל 17.

ניתוח אף בגיל 17 – סיכונים

אם כן, הסיכונים אינם מוגברים מעצם גילכם אך אין להקל ראש בסיכונים שעתידים להתלוות לניתוח הזה, שכן מלווה בחדירה ניתוחית לא מבוטלת. ראשית יש לעבור בדיקת התאמה במרפאה על מנת להבחין האם לא קיימת פגיעה בפנים האף שעלולה להקשות או אף לבטל את הניתוח.

על מנת להפחית את הסיכונים ככל הניתוח לאחר ניתוח אף בגיל 17, חשוב (מאוד חשוב!) להקפיד על מנוחה תכופה והשימעות להוראות הרופאה במהלך שבועות ההחלמה שלאחר הניתוח. קחו לעצמכם שבוע – שבועיים חופש מוחלט, בו תאפשרו לגוף להחלים במלואו ולעצמות האף להתאחות במלואן עד לקבל תוצאה איתה תהיו מרוצים.

ניתוח אף בגיל 17 – מחירים

המחירים כמובן משתנים בהתאם למספר גורמים ומשתנים שונים (וותק המנתח, סוג הניתוח, צורך באשפוז ועוד), אך ניתן להעריך את הניתוח בעלות של כ-12 אלף ש"ח, תלוי בנוסף גם בסוג הביטוח הרפואי בו אתם מחזיקים. חשוב להדגיש, אותן מרפאות שלא עובדות עם קופות החולים אינן בהכרח פחות טובות, ועל כן חבל לפסול מראש. מאוד מומלץ לבצע השוואת מחירים מקיפה בין מספר מרפאות ומכונים, אשר בכוחה להפחית אלפי ש"ח מהצעת המחיר הראשונית לה תזכו.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

בברכה,

צוות פורטל af4u

כתיבת תגובה