ניתוח אף בגיל 18

ניתוח אף הינו ההליך הפלסטי הפופולרי ביותר בישראל, עם אלפי ניתוחים מסוג זה אשר מבוצעים בכל שנה, בכל אחת מעשרות המרפאות הקיימות בארץ. יודעים מה, אנחנו מוכנים להסכים איתכם, אולי (ואנחנו אומרים – רק אולי) יש איזשהו קשר בין עצם היותנו ישראלים לבין היקף הניתוחים שמתבצעים כל שנה. ועכשיו לעניינו, אם צעירים, לפני גיוס ומעוניינים לעשות ניתוח אף בגיל 18, חשוב מאוד להיות מודעים לעובדה כי ההליך, על אף שנחשב לפופולרי במיוחד, טומן בחובו הליך כירורגי לא מבוטל, אשר אין להקל בו בבדיקות המקדימות לו ראש. במאמר זה נפרט בפניכם מספר נתונים חשובים שעליכם לדעת בנוגע להליך, על מנת שתגיעו רגועים ככל הניתן.

ניתוח אף בגיל 18

ניתוח אף 1

אם כן, בכל הנוגע לשלב ההתחלתי, יש ראשית להבין מהי הסיבה בגינה אתם מעוניינים בניתוח, האם בעקבות פגיעה אסתטית, או שמא תופעה כמו חסימת תעלות אף, שאינה מלווה בפגיעה מבנית – פיזית (כיום ניתן לערוך ניתוח משולב). לאחר שהושגה החלטה בנוגע לכך, כעת יש לבחור בקפידה רבה את המנתח שעתיד לבצע את ניתוח האף בדרך לשינוי חייכם מקצה אחד אל השני. הבחירה במנתח אינה קלה, אך חובה עליכם היא לא להקל בכך ראש, ולבצעה על כל שלביה. בחרו אך ורק במנתח מוכר ובעל שם, גם אם מחירו מעט גבוהה (הקפידו, לא ללכת שבי אחר מבצעים אשר נראים כטובים מדי בכל הנוגע לניתוח אף בגיל 18).

ההחלמה מהניתוח לרב אורכת כשבועיים, אשר במהלכם יש להקפיד על תזוזה מועטה ככל האפשר, שכן הדבר האחרון שאתה רוצים הוא להפריע לאף להתאחות לאחר ההליך. לאחר ניתוח אף בגיל 18 מוכנסים לאפכם טמפונים אשר תפקידם לספוג את שאריות הדם. בנוסף לכך, מולבש על אפכם סד אשר תפקידו להגן עליו מפני פגיעות לא רצויות. בנוסף מומלץ להימנע ככל הניתן מחשיפה לא נחוצה לשמש, ובכלל – הישארו בבית לנוח כמה ימים, לא יקרה לכם כלום.

 

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

בברכה,

צוות פורטל af4u

 

כתיבת תגובה