ניתוח אף בגיל 50

המראה החיצוני הינו כרטיס הביקור שלנו בעבודה ובאירועים חברתיים, בין המשפחה ואפילו בהליכה סתמית ברחוב. אין ספק כי חשיבותו של המראה החיצוני – בין אם בשל יכולתו להשאיר רושם ראשוני חיובי או שלילי ובין אם בשל השפעתו על הדימוי העצמי של האדם – הינה חשיבות גבוהה ובעלת משמעות על אספקטים רבים בחיינו. מתוך שכך, אין זה פלא כי רבים משקיעים זמן ואנרגיה, כסף ומאמץ ברכישת המראה המושלם לפי ראות עיניהם. הטכנולוגיות השונות מאפשרות כיום ביצוע שינויים מקצה אל קצה, אחד מהם הוא באמצעות ניתוחים פלסטיים שונים בכל גיל ולרבות ניתוח אף בגיל 50

ניתוחים פלסטיים – המענה המושלם

הניתוחים הקוסמטיים השונים מאפשרים לאדם העובר אותם ליהנות מאורח חיים שפוי ובריא, המושג באמצעות ביצוע פעולה כירורגית הנמשכת לא יותר מכמה שעות. בין הניתוחים היותר פופולאריים נוכל למצוא את ניתוחי האף המבוצעים כיום כמעט בכל מכון קוסמטיקה על ידי רופאים כירורגיים ברמות שונות. ניתוחי אף הפכו כה פופולאריים בשל היותם מספקים מענה מושלם לבעיות בריאות וכן לבעיות קוסמטיות במקביל. ניתוחים אלו הפכו כה פופולאריים עד כי גם הביקוש לביצוע ניתוח אף בגיל 50 נמצא בעלייה בשנים האחרונות.

ניתוחי אף בגיל 50

ניתוח אף בגיל 50 אינו נפוץ כמו בגילאים מוקדמים יותר אולם כיום גם תופעה זו נמצאת במגמת עלייה. החשש הגדול של עוברי הניתוח בגילאים אלו הינו מפני נזק משמעותי למבנה האף או קשיים העלולים להיגרם לנשימה או לדיבור בעקבות עריכת הניתוח. ביצוע ניתוח אף בגיל 50 אינו עניין פשוט אך הוא בהחלט ניתן לביצוע באופן מקצועי על ידי בחירה ברופא כירורג מקצועי ומנוסה בתפקידו. מבחינה רפואית, אין כל בעיה בביצוע ניתוח אף בגיל 50 ואפילו יותר מכך, אולם בגילאים אלו יורדת יעילותו של הניתוח.

סימפטומים של ניתוח אף בגיל 50

עם התבגרות העור ותהליכי הזדקנות העוברים עליו, הוא הופך פחות גמיש, דבר המוריד את יעילותו של הניתוח. כמו כן, העצמות עצמן מבוגרות יותר וישנו סיכוי משמעותי כי זמן ההחלמה במקרה של ניתוח אף בגיל 50 ומעלה יהיה ארוך מהרגיל. בכל מקרה יש להתייעץ עם רופא מקצועי לפני תחילת התהליך.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות בתחום ניתוחי אף?

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

בברכה,

צוות פורטל af4u

כתיבת תגובה