ניתוח אף בלי ניתוח

שיפורים שונים ומגוונים בתחומי הרפואה, המדע, המחשוב והטכנולוגיה מאפשרים כיום ביצוע פעולות שאך אתמול היו בגדר בלתי אפשריות. בין מגוון האפשרויות וההמצאות שפותחו בחדרי המחקר בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט חידושים ההופכים את אורח החיים של האדם הממוצע לנוח הרבה יותר, בריא הרבה יותר ומאוזן יותר – כאשר דלתות רבות נפתחו תודות לחידושים אלו. בעידן בו המראה החיצוני הינו בעל משמעות רבה אין זה פלא כי רבים מאיתנו עושים שימוש בהמצאות השונות ובחידושים על מנת לאפשר לעצמנו אורח חיים ברמה גבוהה יותר.

ניתוח אף בלי ניתוח

בין החידושים השונים והפיתוחים בתחומים אלו ואחרים, הבולטים ביותר הינם הניתוחים הקוסמטיים שעד לא מזמן היו בגדר פרוצדורה סבוכה למדי כאשר בשנים האחרונות יותר ויותר ניתוחים מתאפשרים בביצוע תוך זמן קצר. בין הניתוחים הפופולאריים ביותר אותם נוכל למצוא קיים ניתוח אף בלי ניתוח המציע אלטרנטיבה ייחודית למבקשים ליהנות ממראה פנים אסתטי מלי להתערב בפנים באמצעות ניתוח כירורגי. ידוע כי ניתוח אף הינו ניתוח רגיש עד מאד מהלכו מתבצעת פגיעה במבנה העצמות הטבעי של האף לצורך עיצובו מחדש. לפיכך אין זה פלא כי רבים חוששים מביצוע ניתוח זה.

לקריאה בנושא הטכניקות השונות לביצוע הקעקוע

חומר מילוי במקום ניתוח

ניתוח אף בלי ניתוח הינו פיתוח של השנים האחרונות, המאפשר את עיצוב האף ללא פגיעה במבנה העצמות שלו וללא ניתוח כירורגי. ניתוח אף בלי ניתוח הינו למעשה פרוצדורה המאפשרת להוסיף, ליישר או לעגל את מבנה האף באופן חיצוני ולא באופן הפוגע במבנה העצם. החומר אותו ממלאים באף מורכב ממולקולות של קלציום המהוות חומר מינרלי, בדיוק אותו חומר הקיים בעצמות הגוף. את חומר המילוי מזריקים דרך מחט דקה מאד לתוך קמטים בעור.

פגישת ייעוץ עם רופא

על מנת לבצע ניתוח אף בלי ניתוח חשוב לקבוע פגישת ייעוץ מקדימה עם רופא מומחה ולוודא מה הוא ניסיון הרופא בביצוע ניתוחים חיצוניים אלו. כמו כן רצוי לבקש לראות תוצאות קודמות ואפילו להיפגש עם לקוחות שכבר התנסו בניתוח זה. ניתוח אף בלי ניתוח יכול להיות התשובה המתאימה לחוששים מניתוח כירורגי.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות בתחום ניתוחי אף?

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

בברכה,

צוות פורטל af4u

כתיבת תגובה