ניתוח אף ההכנה

ניתוחי אף הינם בין הניתוחים היותר פופולאריים בשנים האחרונות, בשל היותם מספקים מענה הולם הן לבעיות רפואיות והן לבעיות קוסמטיות. במקביל להיותו ניתוח פופולארי, ניתוח אף מהווה פרוצדורה מורכבת המצריכה הכנה מראש. בכל הקשור לביצוע ניתוח אף ההכנה מראש מצריכה את האדם לבירורים שונים ולקביעת פגישת ייעוץ עם איש מקצוע שיוכל לתת את המענה המלא לשאלות המטרידות את המנותח. האף הינו אבר מרכזי בפנים ולכן יש לו השפעה משמעותית על האדם ועל הרושם שאנו מותירים על סביבתנו.

קבלת מידע חשוב על הניתוח

בטרם ניתוח אף ההכנה דורשת קריאת מידע רפואי חשוב וכן בדיקה לגבי ההשלכות של הניתוח. ניתוח זה יכול לשנות את חיי המנותח מקצה אל קצה – עבור אלו הסובלים מבעיות נשימה ואלו הסובלים ממבנה אף עקום או נשרי, גדול או בולט המפריע לבניית הערכה עצמית תקינה ובריאה. בעיות רפואיות אחרות כגון תחושת אף סתום תמידית וקשיים בדיבור – עשויים להיפתר באמצעות ניתוח אף המבוצע על ידי איש מקצוע מנוסה ואמין.

סיבות לניתוח אף

האדם המעוניין לבצע ניתוח אף צריך לשאול את עצמו מה הן הסיבות בגינן הוא מעוניין בניתוח, במידה ומדובר בניתוח למטרות קוסמטיות. חשוב להיערך לקראת הניתוח בלקיחת הפסקה מהעבודה וויתור על הרגלים מסוימים כגון ספורט או אימונים בחדר הכושר וכן נדרשת הפסקת עישון כשלושה שבועות לפחות לפני הניתוח. בכל ענייני ניתוח אף ההכנה הטובה ביותר היא מנוחה ואילו ברובד הפיזי נדרשות בדיקות מסוימות.

הכנות נדרשות לניתוח

הכנה לקראת ניתוח אף כוללת בדיקות דם שגרתיות שמטרתן ווידוא כי אין כל בעיה רפואית המונעת את ביצוע הניתוח. יש לדווח לרופא המבצע על תופעות של נטייה לדימומים או קשיי נשימה, רגישות לתרופות מסוימות או לקיחת תרופות מסוימות באופן קבוע. יש להפסיק נטילת תרופות המדללות את הדם כגון אספירין ולחדול ולדווח על מחלות כרוניות באם ישנן, כגון אסטמה. לקראת הניתוח עצמו כדאי ללבוש בגדים נוחים שאינם מכבידים על הראש ולנוח, וכמו כן יש לחפוף את השיער ולנקות את הפנים בערב הניתוח עצמו.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות בתחום ניתוחי אף?

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

בברכה,

צוות פורטל af4u

כתיבת תגובה