ניתוח אף הורדת נפיחות

בכל הנוגע להליך ניתוח אף הורדת נפיחות יכולה לסייע בהקלה על הכאבים, הגירודים ותחושות לא נוספות נעימות במהלך משך ההחלמה, לרב כשבוע – שבועיים, מיום הניתוח. כיום ניתן לעבור ניתוח אף תוך כדי סיכונים מופחתים, שימוש בטכניקות בעלות חתימה כירורגית מינימלית, תופעות לוואי מופחתים לצד עלויות נוחות, נתונים אשר מאפשרים חזרה מהירה, בת שבוע – שבועיים, לשגרת חייכם הרגילה.

ניתוח אף הורדת נפיחות

חשוב להבין כי על אף שהניתוח נחשב למאוד פופולרי בישראל, ולכזה בו בוחרים אלפים במהלך השנה, מדובר בניתוח כירורגי הכולל המלווה בהרדמה כללית, וכזה שאין להקל בו ראש כלל וכלל, במיוחד לא במהלך משך ההחלמה שלאחריו. באם אתם לפני ניתוח, או לאחריו, ומעוניינים לקבל מספר דגשים חשובים הנוגעים למשך ההחלמה שלאחר ניתוח אף הורדת נפיחות, מניעת כאבים והפחתת הגרד, להלן מספר נקודות אליהן חשוב להיות מודעים.

מיד לאחר הניתוח

מיד עם סיום הניתוח יוכנסו לאפכם 2 טמפונים (אחד לכל נחיר) אשר מטרתם לספוג את שאריות הדם מהניתוח. חשוב להתעייץ עם המנתח הפלסי בדבר הוצאה או הכסה של חחדשים ונקיים.

בנוסף לטמפונים, מיד לאחר הניתוח יולבש על אפכם סד אשר מטרתו להגן על האף מכל פגיעה פיזית, אשר יכולה לשנות את מבנה צורתו החדשה, שכן האף במצב מאוד פגיע במהלך תקופת ההחלמה.

לאחר ההתאוששות בחדר הניתוח, תישארו להשגחה קצרה ולאחר מכן, באם הכל כשורה ואין צורך באשפוז חלילה (אופציה שיש לקחת בחשבון), תשתחררו הביתה יחד עם הוראות הקפדה מדוייקות מצד המנתח בנוגע לניתוח אף הורדת נפיחות בין השאר.

במהלך תקופת ההחלמה

תעשו לעצמכם טובה ותימנעו מכל פעילות פיזית שיכולה לסכן את האף, ולגרום לפגיעה פיזית בו. הנקודה היא שבמהלך ניתוח אף, שובר המנתח עצמות ומקבע אותן מחדש, ובמהלך תקופה זה האף מאוד רגיש למכות, שיכולות לגרום לקיבוע והחלמה לא תקינים, ואתם לא רוצים בזה.

הימנעו ככל הניתן מחשיפה מוגברת לשמש במהלך השבועות שלאחר הניתוח (ובמיוחד בשבוע הראשון), יודעים מה? נסו את הטריק הזה גם לא במהלך תקופת ההחלמה, יותר מדי שמש מזיקה ללא ספק.

למידע נוסף בנוגע הליך ניתוח אף הורדת נפיחות, המלצות למנתחים מהטובים בישראל, דגשים הנוגעים למשך החלמה, טכניקות ניתוחיות מתקדמות וכל מידע נוסף – השאירו את פרטיכם בטופס שבאתר וצוות המומחים שלנו ישמח לחזור אליך עוד היום ולסייע בכל נקודה הנוגעת לניתוח.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות בתחום ניתוחי אף?

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

בברכה,

צוות פורטל af4u

כתיבת תגובה