ניתוח אף זמן המתנה

על מנת לשוות לפנים את המראה האולטימטיבי, אנו משקיעים לא מעט אנרגיה, זמן וכסף ביצירת המראה המושלם. בעידן המודרני מראה הפנים הינו חלק מהותי ברושם שאנו מותירים על סביבתנו אולם כמו תמיד, המראה החיצוני הינו הגורם העיקרי ליצירת רושם ראשוני על הסביבה. יתרה מכך, בשל משמעותו הרבה, מהווה המראה החיצוני גורם משמעותי בהשפעה על הדימוי העצמי של כל אחד מאיתנו.

שיפור אורח החיים והבריאות

ניתוחים כירורגיים קוסמטיים שונים מהווים אפשרות לשיפור המראה החיצוני וההערכה החיצונית שלנו, אולם לא רק. ניתוחים כירורגיים מאפשרים לסובלים מבעיות רפואיות שונות ליהנות מאורח חיים מאוזן ושפוי. כזה הוא ניתוח אף, הניתוח המעניק אפשרויות לניהול חיים בריאים לאלו הסובלים מבעיות נשימה ודיבור, תעלות סתומות או תחושת אף סתום כל הזמן. כמו לכל ניתוח, גם במקרים של ניתוח אף זמן המתנה כלשהו נדרש בין פגישת הייעוץ לבין תאריך ביצוע הניתוח עצמו.

בחירת המכון המתאים

ראשית, יש לקחת בחשבון ניתוח אף אינו עניין של מה בכך ויש לו השפעה ניכרת על אורח החיים של המנותח. החל מההשפעות החלות לטווח הקצר – כמו הצורך במנוחה כמה שבועות לאחר הניתוח, ולעיתים אפילו חודש ויותר. כמו כן, לפני הניתוח חשוב וכדאי לערוך סקר שוק והשוואה כללית בין מקצועיות של מכונים שונים ורופאים מנתחים. רק לאחר פגישת הייעוץ ניתן יהיה להתחיל בתהליך ולפני כל ניתוח אף זמן החלמה אפשרי הינו בין כמה ימים לחודש – כך שיש להיערך מראש לניתוח.

היערכות לפני הניתוח

היערכות קודמת לניתוח כוללת כמה פעולות שונות וכן שינוי הרגלים וביניהם הפסקת עישון ובדיקות דם שגרתיות על מנת לוודא כי למטופל לא תהיה כל בעיה לעבור את הניתוח. מאחר ולפני כל ניתוח אף זמן המתנה משוער יכול לכלול גם את פעולות ההכנה השונות ומאפשר למטופל להיערך – הן מבחינת שינוי הרגלים, לקיחת חופשה בעבודה וכיו"ב והן מבחינת ההשלכות השונות של הניתוח והתכוננות לחיים שאחרי. על מנת לעבור את הניתוח בשלום חשוב כי לפני ניתוח אף זמן המתנה ינוצל לצורך הכנת הגוף לקראת הניתוח על ידי שתיית נוזלים מרובה ומנוחה.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות בתחום ניתוחי אף?

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

בברכה,

צוות פורטל af4u

כתיבת תגובה