ניתוח אף זמן התאוששות

ניתוח אף זמן התאוששות – ניתוח אף מאפשר לרבים אשר סובלים מבעיות אסתטיקה שונות – ליהנות מאורח חיים שפוי ועשיר. תודות לפיתוחים רפואיים מהשנים האחרונות ניתן לראות כי ישנה התקדמות עצומה בכל הקשור לניתוחים כירורגיים שונים כך שכיום בעלי אף עקום או סולד אינם צריכים לסבול עוד מדימוי עצמי נמוך. דבר ידוע הוא כי המראה החיצוני משמש לנו ככרטיס ביקור בפני זרים ובסביבה בכלל ולכן מראה האף בפרט והפנים בכלל –הינם בעלי משקל חשוב ברושם שאנו מותירים על סביבתנו ועל התחושה שלנו לגבי עצמנו.

ניתוח אף זמן התאוששות

 

ניתוח אף זמן התאוששותתודות לטכנולוגיות החדשניות המוצעות כיום ניתן לעבור ניתוח אף קוסמטי בתוך שעה בלבד וליהנות מאורח חיים בריא ושפוי. ניתוח אף אורך לא יותר משעה וחצי אולם נדרש לאחר ניתוח אף זמן התאוששות של בין שלושה שבועות לכמה חודשים – בהתייחס לאופי הניתוח ולאופיו של המנותח. זמן ההתאוששות מניתוח אף כולל גם שינויים בפעולות אליהן היה המנותח רגיל – דוגמת עישון או עבודה, ספורט ועוד. מאחר ונדרש לאחר ניתוח אף זמן התאוששות כלשהו חשוב להיערך לניתוח כמה זמן מראש.

פעולות מומלצות מקדימות לניתוח

אמנם ניתוח אף כשלעצמו אינו אורך יותר משעה וחצי לכל היותר אולם על מנת להיערך אליו כהלכה וכן כל מנת לאפשר את תהליך שיקום האף לאחר הניתוח, חשוב לקרוא מידע חשוב ופרטים מהותיים אודות הניתוח וכן לבצע את השינויים הנדרשים לשם כך. לפני הניתוח יש לחדול מעישון ומנטילת תרופות מדללות דם דוגמת אספירין. כמו כן יש לערוך בדיקות דם שגרתיות על מנת לוודא כי למטופל אין כל בעיה מהותית לעריכת הניתוח.

שינוי הרגלים לאחר הניתוח

ניתוח אף זמן התאוששות

לאחר כל ניתוח אף זמן התאוששות ממוצע מצריך "הורדת הילוך" בחיים, מתן מנוחה לגוף ולנפש ושמירה על תנועות עדינות יחסית על מנת שלא לפגוע באף. פעולות נוספות מהן יש להימנע לאחר ניתוח אף הינן חשיפה לשמש כגון שיזוף או שהייה ממושכת כשהאף חשוף לקרינה, עישון או טיסות לחו"ל, קינוח האף או כל מגע אחר עם האף וכן שימוש במשקפיים כאשר האף אינו חבוש, על מנת שמבנה האף לא ייפגע.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות בתחום ניתוחי אף?

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

בברכה,

צוות פורטל af4u

כתיבת תגובה