ניתוח אף חשיפה לשמש

אם אתם חולמים לעשות ניתוח אף, אך לא ממש בטוחים לגבי משך ההחלמה הנדרש לאחריו, ובמיוחד לאחר ניתוח אף חשיפה לשמש, במאמר זה תמצאו את כלל המידע בנושא, ונקודות נוספות אליהן חשוב מאוד להיות מודעים. ניתוח אף כאמור נחשב להליך הפלסטי הפופולרי ביותר בישראל, בו בוחרים עשרות אלפי איש שאינם מרגישים בנוח עם מבנה אפם בשנה.

עם התקדמות הרפואה האסתטית בארץ, כיום הטכניקות לביצוע הניתוח הינן מתקדמות, מדויוקות ובטוחות יותר במידה רבה ליישום. כיום ניתן למצוא בשוק מגוון טכניקות מתקדמות, ופולשניות במידה פחותה עד מינימלית, לביצוע הניתוח, וכאלה המאפשרות ליהנות מסיכונים מופחתים בשילוב עם משך החלמה קצר לעומת העבר, וכזה המאפשר חזרה מהירה במיוחד לשגרת חיים רגילה.

ניתוח אף חשיפה לשמש

בעוד משך ההחלמה מן הניתוח הינו קצר באופן משמעותי לעומת העבר, כן חשוב מאוד להיות מודעים למספר נקודות הנוגעות למשך ההחלמה שלאחר הניתוח. בכל הנוגע להליך ניתוח אף חשיפה לשימוש אכן יש לדאוג למידה מופחתת ביותר, אך גם לנקודות נוספות, ובהן:

לא לגרד: זכרו, במהלך משך ההחלמה שלאחר הניתוח האף רגיש מאוד, ולמעשה צורתו החדשה אינה מקובעת במאה אחוז, על כן יש להקפיד לא לגרדו, ולהימנע מתזוזה אשר יכולה להשפיע קיבוע צורתו הסופית.

מנוחה: מנוחה, מנוחה ושוב – מנוחה! אל תהיו גיבורים, ובמהלך השבועות הראשונים שלאחר הניתוח הקפידו על מנוחה תכופה, וזאת על מנת לאפשר לאף להחלים באופן מלא. בנוסף לכך, הימנעו גם מהרמת משאות כבדים או פעולות מעייפות, המגבירות את פעילות מחזור הדם.

שמש: כאמור, בכל הנוגע להליך ניתוח אף חשיפה לשמש אינה מומלצת בשבועות ההחלמה שלאחר הניתוח, במיוחד לא שמש ישירה! האף רגיש בתקופה זה, ועל כן חשוב מאוד לשמור עליו מפני שימוש, אשר יכולה לפגוע בעור החשוף \ הרגיש.

משקפיים: בהמשך לחשיבות לא להעמיס על האף משקלים מיותרים אשר יכולים להשפיע על קיבועו, מומלץ להימנע מלשים משקפיים בתקופה זו.

למידע נוסף בנושא ניתוח אך חשיפה לשמש, טכניקות ניתוחיות שונות, מידת התאמה לניתוח, דגשים הנוגעים למשך ההחלמה שלאחר הניתוח ובנוסף המלצות למיטב המתנחים בארץ, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך בטופס המצורף לעמוד זה, ולאפשר לנו ליצור עמך קשר עוד היום עם כל המידע הרלוונטי לניתוח.

רוצים לדעת עוד רוצים לשמוע על הטבות בתחום ניתוחי אף?

אנחנו הכתובת השאירו לנו פרטים .

בברכה,

צוות פורטל af4u

כתיבת תגובה