ניתוח אף מהלך הניתוח

כיום, יותר מתמיד, כל אחד החולם לעבור ניתוח אף יכול לעברו ללא כל חשש. בעוד בעבר אנשים רבים חששו לבחור בניתוח, מאחר והייתה קיימת סכנה לפגיעה בתעלות הנשימה ואלמנטים נוספים, כיום הניתוח נעשה תחת טכנולוגיות מתקדמות מאוד, אשר מבטיחות משך החלמה מהיר במיוחד (כבר לאחר שבוע – שבועיים ניתן לחזור לשגרת חייכם), סיכונים כמעט אפסיים ותופעות לוואי מינוריות. בם גם אתם חולמים לשנות את מראה אפכם ולהקנות לו מראה סימטרי התואם באופן מלא את פניכם, חשוב להבין את מהלך הניתוח בטרם מתיישבים בכיסא המטופלים.

ניתוח אף מהלך הניתוח

בעוד ההתקדמות מבחינת היצע הטכניקות הינו רב, ניתוח זה נחשב למסובכים מבין הניתוחים הפלסטיים, מאחר והאזור מורכב מריריות ורקמות עדינות במיוחד, ובנוסף אחראי על הנשימה שלנו, ועל כן חשוב לבחור אך ורק ברופא מיומן ומקצועי, בעל ניסיון רב, ולא ללכת שבי אחר מבצעים המנפנפים במחירים לא הגיוניים. בזמן ניתוח אף מהלך הניתוח כולל הרדמה מלאה ואף אלחוש מקומי לאף, המבטיח כי לא תרגישו בכל כאב כל עוד הד"ר מעצב את האף לתלפיות ולשביעות רצונכם המלאה.

תהליך-ניתוח-אף

ישנם שני סוגים עיקריים של ניתוח אף – סגור פתוח:

ניתוח אף סגור: נחשבת לטכניקה הפופולרית יותר, אשר כוללת עשייה של חתכים קטנים בפנים חלל האף, ובעצם בזכות כך לא נשאר זכר חיצוני לניתוח, אלא הפצעים והצלקות כתוצאה מהניתוח הינן פנימיות בלבד. מאחר ושיטה זו מתבצעת כולה דרך הנחיריים (חור מנעול), נדרשת בה רמת מיומנות גבוה מאוד אשר ישנה בידם של המנתחים הפלסטיים המוכרים ביותר בישראל.

ניתוח אף פתוח: בנוסף לחתכים הנעשים בפנים האף על מנת להשאיר זכר חיצוני קטן ככל האפשר, נעשה גם חתך, קטן אמנם, בבסיס האף. יש לציין כי שיטה זו הינה שנייה לניתוח אף סגור, ובוחרים בה רק כאשר יש צורך בניתוח קשה ומורכב יותר.
 

תופעות לוואי

לאחר שהניתוח הסתיים באופן מוצלח, לרב יופיעו מספר תופעות לוואי אופייניות, אשר לרב חולפות בתום פרק זמן של ימים בודדים עד שבועות מיום הניתוח (עליהן כמובן יש ליידע את הרופא באם חורגות, וחוזרות להופיע לאחר פרק זמן נקוב זה):

דימום מקומי: לרב יחלוף לאחר כ-24 שעות מיום (טמפונים המוכנסים לנחיריים לרב סופגים את הדם העודף).

נפיחות ודימום פנימי: תופעות הקורות בעקבות הניתוח, ובאות לידי ביטוי באופן שונה בין אדם לאדם – לרב חולפות לחלוטין בתום מספר ימים.

כאבים: לרב תחוו כאב אך ורק ביום הראשון שלאחר ביצוע ההליך, אשר בו, באם קשה לסבלו, ניתן לטפל על ידי משככי כאבים.

סתימה באף: לאחר הניתוח יצטברו באף קרישי דם, אשר לעיתים יגרמו לאפכם להיסתם ולחוות נשימה לא חלקה – תופעה החולפת לאחר מספר ימים קטן.

תהליך-ניתוח-אף

ניתוח אף דורש איכות עבודה מעולה, ועל כן חשוב ביותר לבחור אך ורק ברופא בעל ניסיון מוכח של שנים בתחום, אשר מבטיח שאפכם יקבלו את הצורה המושלת עליה אתם חולמים במשך שנים.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ניתוחי אף ?

אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

כתיבת תגובה