ניתוח אף משך הניתוח

ניתוח אף קוסמטי וכירורגי הינו בין הניתוחים המקובלים והפופולאריים  ביותר הקיימים כיום בשוק האסתטיקה והניתוחים, תודות להיותו מספק מענה מלא למגוון בעיות שונות בשני תחומים עיקריים: רפואי ואסתטי. הטכנולוגיות החדשניות בתחומי הרפואה השונים הביאו למגוון רחב של פיתוחים ייחודיים המאפשרים להעניק לכל אחד ואחת את המראה האידיאלי עליו חלמתם זמן רב באמצעות טיפולים קצרי מועד המעניקים לאדם המטופל אורח חיים שפוי ומאוזן.

משך זמן הניתוח

בעיות במבנה האף אינן עניין חדש ולא סתם השוק מציע מגוון עצום של ניתוחים קוסמטיים כאלה ואחרים. בכל ניתוח אף משך הניתוח אינו אורך זמן רב משום שמדובר בפונקציה פשוטה יחסית ביחס לטיפולים ניתוחיים כאלה ואחרים. בכל הנוגע לשאלת ניתוח אף משך הניתוח חשוב להתייחס לסוג הניתוח ולמטרותיו שכן כל ניתוח הינו בעל מאפיינים ייחודיים, בהתייחס למטרת הניתוח ולצרכי המנותח הספציפי.

זמן ההחלמה מהניתוח

יש לשים לב בכל ניתוח אף משך הניתוח מה הוא ואף יותר חשוב מכך – הוא לברר את זה ההחלמה שאחר הניתוח, כאשר זה משתנה מניתוח אחד למשנהו אולם באופן כללי ניתן לומר כי זמן ההחלמה מניתוח אף הינו בין שבועיים לחצי שנה לכל היותר, כאשר לאחר חצי שנה יורדות הנפיחויות האחרונות באם ישנן. זמן ההחלמה מניתוח אף משתנה מאדם לאדם כך קשה לאמוד באופן מדויק את משך הניתוח באופן כללי, אם כי בכל המקרים ישנן נפיחויות בתקופה הראשונית של עד כשבועיים לאחר הניתוח עצמו.

פרמטרים חשובים

כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר יש לוודא את הניסיון הרפואי של הרופא המבצע וכן של החברה בה מבוצע הניתוח. התשובה על שאלת ניתוח אף משך הניתוח משתנה ממקרה אחד למשנהו ולכן ישנה חשיבות רבה לקביעת פגישת ייעוץ מקדימה בה ניתן לערוך אבחון של האדם המטופל וכן של הניתוח העתידי בהתחשב בצרכים הספציפיים של כל אחד מהמטופלים.

כל הקשור לסוגיות של ניתוח אף משך הניתוח אינו אלא קודם וחלקי ביחס למשך ההחלמה מניתוח אף, תהליך ארוך וסובייקטיבי גם הוא כשלעצמו. חשוב להתייחס אל שני הנושאים ברצינות בטרם מתחילים תהליך של ניתוח אף.

כתיבת תגובה