ניתוח אף רופאים מומלצים

ניתוח אף הוא ניתוח מטעה, משום שהוא גם פלסטי (למעט מעט סוגים המוגדים רפואיים) והוא גם קצר, עם אורך ממוצע של 30 דקות. יחד עם זאת, זה נחשב לאחד הניתוחים המורכבים מבחינה כירורגית ולכן חשיבות בחירת המנתח מאד קריטית על מנת שתדעו מהו טיבו, ומהם הסיכויים שהניתוח יצליח, משום שבתחום כזה – רופא מצליחן בדרך כלל גם יישאר מצליחן ורופא כושל בדרך כלל יהיה כושל גם בעתיד, וממנו כדאי לשמור מרחק. בפורטל זה ישנו מידע רק על כירורגים מצטיינים ובעלי שם ובכתבה שלפניכם נדבר על ניתוח אף רופאים מומלצים ואיך לבצע השוואת מחירים בצורה תקינה.

 

 

ביקורת על רופא ניתוח אף בבית חולים לעומת הביקורת שצריך לערוך במרפאה פרטית

בבית חולים ציבורי יש לבדוק במי טיפל המנתח בעבר, אלו המלצות התקבלו עליו, וממי. יש לבדוק גם את שמה וטיבה של מחלקת כירורגיית אף או פלסטיקת אף באותו בית חולים, ועד כמה היא סניטרית ולא חשופה לזיהומים, שכן בעת ניתוח, ובעת ההתאוששות ממנו, גופו של האדם נחלש, והוא חשוף למזהמים יותר מביום רגיל, עד כדי סיכון חייו. במרפאה הפרטית, הבדיקות שתצטרכו לבצע יהיו אחרות לגמרי, וקשורות בעיקר לנושאים כלכליים. האם נמליץ לכם לערוך עבור ניתוח אף השוואת מחירים בין המרפאה הציבורית לפרטית? לא, כי הציבורית תנצח ובגדול במחיר, ובמאות אחוזים. כן שווה לערוך השוואת מחירים בין מרפאה פרטית אחת למרפאה פרטית אחרת. בדקו מהו המחיר ליום אשפוז, ומהם מחירי חומרי הגלם של הניתוח בכל מרפאה: פלסטיק איחוי שבר אף, פד החלמה וכד'.

 

 

ניתוח אף רופאים מומלצים – כיצד משיגים המלצות אמינות על רופא מנתח אף?

את חצי הדרך כבר עשיתם, ולמעשה – היינו אומרים שביצעתם 3/4 דרך, משום שנרשמתם אלינו לפורטל, וכאן רק רופאים בעלי שיעור קומה מפרסמים. יחד עם זאת, אנו בהחלט מעודדים אתכם לחדד את רמת ההמלצה, ולשאול גם חברים, קרובים ומכרים שאתם מכירים שעברו ניתוח אף. אין לכם בארסנל המכרים והחברים אדם כזה? גשו למקור המידע הכי מוצלח ואמין – האינטרנט, ובדקו שם את שמו של הכירורג, ובקשו מהגולשים שיספקו לכם עבור פועלו הכירורגי ניתוח אף המלצות. במידה ונתקלתם בתגובות אוהדות, סימן שבחרתם נכון. במידה ונתקלתם בתגובות אוהדות למחצה כמו "כן אבל הוא יקרן", חזרו אלינו לפורטל והמשיכו לבצע עבור ניתוח אף השוואת מחירים. במידה וגם מבחינת מחיר וגם מבחינה פרקטית מדובר בדמות שלילית – ממה שהתרשמתם באינטרנט, מומלץ שלא להיות מנותחים אצל אותו כירורג. באתרנו – אין כמעט סיכוי שזה יקרה, שכן אנו עוקבים אחר ההתפתחויות בתחום, ורק המנתחים המומלצים מפרסמים כאן.

 

 

מסקנות: עבור ניתוח אף המלצות נדרשות. כך תסקרו אותן ותלמדו מהן

המלצה על טיבו של רופא מבחינה רפואית היא ראשונה במעלה, ומעל כל שיקול כלכלי, במיוחד כשמדובר בניתוח אף. יחד עם זאת, כאשר המחיר נראה לכם חשוד, ויקר מדי, כן מומלץ לערוך עבור ניתוח אף השוואת מחירים ולבדוק האם זה רק במרפאה הראשונה אליה פניתם, או שזהו מחיר השוק. גם אם מצאתם שרק במרפאה הראשונה בה ביררתם – השירות יקר, נסו להבין למה, מי זה הרופא שהציע הצעת מחיר זו, מהו טיבו ומהי רמת המובהקות להצלחת הניתוח אצלו בהסתמך על מקרי עבר. ייתכן כי עקב שמו הבלתי מעורער בנידון הוא העלה את מחירו, ואז בהחלט לא שווה לכם להסתכן בתוצאות עגומות בתמורה למחיר נמוך, אלא ללכת מראש לטוב ביותר.

לסיכום, אם אתם מעוניינים להיות רגועים, עבור ניתוח אף המלצות טובות ביותר נדרשות על מנת לבחור מרפאה כירורגית ורופא מבצע.

צור/י איתנו קשר באמצעות הצור קשר באתר ואחד מנציגנו יתקשר אליך חזרה להעניק לך את כל המידע, המחירים והשינויים בענף ניתוחי אף . השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות!