ניתוח אף תמונות

אומרים כי עבור חקר מרפאת ניתוח אף תמונות חשובות להתרשמות ממנה: מדוע? מה ניתן ללמוד מתמונות אלה? האם החלק שאמור לעניין אתכם במצב המנותח לפני ואחרי ניתוח אף הוא רק החיצוני, או שמא יש גם השלכות רפואיות שכדאי להרחיב עליהן? מהן ההשלכות הרפואיות הללו, ומדוע התהוותן מצביעה על ניתוח שמומלץ כי ייעשה אך ורק על ידי בעל שם עם המלצות, ולא צריך לבחור שרירותית את המרפאה, על אף שברוב המקרים זה ניתוח פלסטי ולא רפואי?

אף מרפאה לא תצלם את המנותח שלה כשהוא מדמם אחרי הניתוח, עם פד טבוע בנחיריו, כי זה פשוט ירחיק ממנה לקוחות. המרפאה תמיד תציג את המנותח בתמונה שרירותית לפני הניתוח, ובתמונה אחרי הניתוח, אבל הרבה אחרי – מספר שבועות או חודשים אחרי. זה מה שיביא לה קהל מנותחים חדש, שצמא מאד לשנות פלסטית את מבנה האף שלו. האם האף ספג מכה או מיחוש רפואי לא נוח? סבירות גבוהה מאד שכן, ותכף נלמד למה. האם אותה מכה או אותו מיחוש רפואי הם תופעות לוואי? לפעמים כן ולפעמים לא. אתכם מעניין, ובצדק, להגיע למרפאות עם כמה שפחות סיכוי שיגרמו לכם לאותן תופעות לוואי, ואלו צריכות להיות מרפאות מומחים מומלצות.

השאירו כאן פרטים וזכו לשיחות טלפון ממרפאות מומלצות על ידי קהל לקוחות נרחב!


 

השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות מצידכם!!


 

חבלות ומחושים רפואיים שהמנותח צפוי לספוג לאחר ניתוח אף

חשוב לציין כי תופעות כואבות אלה הן חלק בלתי נפרד מהניתוח ולא מהוות תופעות לוואי אם זמן המכאוב הוא הזמן התקין על פי מהלך הניתוח כפי שמופיע בספרות הרפואית. לשם התרשמות אסתטית מהישגי מרפאת ניתוח אף תמונות אמנם נדרשות, אבל לא ניתן ללמוד מהן על עברו של המטופל וכיצד הוא הרגיש ב– 24 השעות הראשונות שלאחר הניתוח, למשל. מה שכן ניתן ללמוד הוא שצורה א' של האף, כפי שהופיעה בתמונה של "לפני הניתוח", שונה לחלוטין מצורה ב', זו שבתמונת "אחרי הניתוח": הסחוס שונה, ויחד אתו גם שלד האף. ניתן להסיק, אפוא, מתמונות "לפני ואחרי ניתוח אף" – כי המנתח שבר את אפו של המנותח במטרה לאחותו שוב תוך יצירת צורה חדשה של העצם. מסקנה זו היא מסקנה נכונה במרבית סוגי ניתוחי האף הפתוחים. לעתים, נדרש ניתוח סגור להעתקת מחיצה, ובמסגרתו המנתח לא נוגע במי מחלקי האף, אלא במחיצה האמצעית שיש ליישר. החבלה עצמה – אותה יידרש לספוג המנותח, היא קושי נשימה מהאף במהלך ה– 24 השעות הראשונות לאחר הניתוח.

 

עצות להתנהלות אחרי ניתוח אף בשיטה פתוחה

עצות אלו כמובן כדאי שייושמו גם לאחר ניתוח אף בשיטה סגורה, אבל בשיטה הפתוחה, עת משנה המנתח את צורתו של האף מקצה אל קצה, הטיפים הללו קריטיים מתמיד ואי מימושם עלול להשפיע עדיין על תוצאות הניתוח. הקפידו לישון על הגב ולא על הבטן במהלך הימים הראשונים, אל תורידו את פד ההחלמה מהאף אלא בהוראת הרופא המנתח, והימנעו במהלך השבועיים/חודש הקרוב מהפעילויות הבאות: אכילת מאכלים חריפים, שתיית חריף, יציאה לפעילויות ספורט, יציאה לשמש, מאמץ מוגבר. ביצוע ההחלמה בדרך זו תדאג כי עבור ניתוח אף תמונות שלכם יככבו במרפאה כמי שצלחו הליך זה וזכו באף מעוצב חדש.

 

לסיכום: במרפאת ניתוח אף תמונות איכותיות הן תנאי הכרחי אך לא מספיק לבחירתה

תמונות המעידות על מצבו של הקליינט לפני ואחרי ניתוח אף מצביעות על תשובה לשאלה אחת מני רבות: האם הפעולה האסתטית באף הצליחה כמתוכנן? התמונות לא מצביעות על השאלה 'כמה זמן המנותח סבל מקשיים בנשימה ומכאבים באזור מעטפת הפנים', למשל, ואינה פותרת לכם סוגיות כמו תופעות לוואי שונות מהן אותו מנותח מהתמונה אולי סובל ואינכם יודעים. לכן, חשוב להיוועץ עם פציינטים אחרים איך הרגישו לפני ואחרי ניתוח אף, ולקרוא דפי מידע בנידון. לבחירת מרפאת ניתוח אף תמונות זמינות נמצאות לרשותכם, ומזכירים רפואיים לשיחות אישיות

צרו עמנו קשר עוד עכשיו להמשך מידע, מחירים וייעוץ בנושא. השירות ללא עלות וללא כל התחייבות!!