עיצוב אף בזריקות

עיצוב אף בזריקות: האף הנמצא במרכז הפנים משפיע על הנראות שלהם ומושך אליו תשומת לב רבה. אם אינך מרוצה ממראה האף שלך, זה הזמן להתחיל לברר כיצד ניתן לשנותו. השינוי יכול להוביל לעלייה בביטחון העצמי, לתחושה שלמה יותר ולמעשה, להגשמת חלומך. כדי ליצור קשר עם רופא בעל מומחיות בתחום עיצוב אף בזריקה, כל שעלייך לעשות הוא להשאיר את פרטייך באתר ולקבל פנייה מתאימה בנושא מילוי אף לצורך פיסולו ללא ניתוח.

מידע על עיצוב אף בזריקות

כדי לשנות את המראה של האף שלך באפשרותך לעבור הליך ללא ניתוח. עיצוב אף בזריקות מתבצע על ידי רופא המתמחה בתחום ועל ידי מילוי והזרקת חומצה היאלורונית לאזור הטיפול. הרופא יבצע תחילה הרדמה מקומית כך שהתהליך אינו כואב ואז יתחיל לפסל ולעצב את האף. הליך זה מתאים אם ברצונך להרים את קצה האף, ליישר את האף, לתקן אסימטריה, לעבות את האף ולבצע תיקון אף בהזרקה לאחר ניתוח שלא הביא לתוצאות הרצויות.

בטיחות התהליך של מילוי אף

עיצוב אף בזריקות מתבצע כבר שנים עם חומר מילוי מסוג חומצה היאלורונית או רדיאס, שנמצא בטוח לשימוש. את התהליך מבצע הרופא לאחר שמתבצעת הרדמה מקומית כך שאין כל צורך לחשוש מתהליך ההרדמה. תופעות הלוואי של ההליך נדירות ואם הן מופיעות הן עוברות מהר (כמו אדמומיות באזור לאחר הטיפול). באפשרותך לשאול בטלפון ובפגישה האישית עוד על הבטיחות וכיצד יהיה עלייך לפעול במקרה של תופעת לוואי.

כמה זמן לוקח לבצע עיצוב אף בזריקות

שלא כמו הליך ניתוחי, תיקון אף בהזרקה הוא תהליך מהיר יחסית ותוצאותיו הסופיות מתעצבות לאחר כחודש. כלומר, יהיה באפשרותך לראות את התוצאות מיד, אך העיצוב יתקבע לאחר כחודש מיום התהליך. בהתאם לדרישותייך ולציפיות, יוכל הרופא לדעת כמה זמן ייקח תהליך הפיסול. כיוון שמדובר בהליך שאינו כולל ניתוח, יהיה באפשרותך לחזור לשגרה במהירות, ללא תחבושות ופעולות מסובכות ומורכבות נוספות.

הליך ההחלמה לאחר עיצוב אף בזריקות

אחד הדברים שבוודאי ישמחו אותך הוא הליך ההחלמה לאחר עיצוב אף בזריקות. למעשה, אין הליך החלמה של ממש ולאחר ביצוע הפעולה יהיה באפשרותך לחזור לשגרת יומך, בלי להפסיד ימי עבודה ולהגביל את עצמך. אם לאחר העיצוב תופיע אצלך תופעה שיהיו לך ספקות לגביה, חשוב לפנות אל הרופא והוא יוכל לענות על כל שאלותייך ולבחון אם מדובר בתופעה חולפת (רוב הסיכויים) או אם ישנו צורך בבדיקה מקיפה.

שינוי שמחזיק מעמד לאורך שנתיים

עיצוב אף בזריקות מביא לתוצאות מידיות ועם זאת, לאחר כשנתיים יהיה עלייך לחזור שוב על הפעולה אם חשוב יהיה לך רצון לשמור על התוצאות. לאחר ביצוע הפעולה בפעם הראשונה ניתן לשער שלא תהיה לך בעיה לעבור אותה שוב בעתיד וליהנות גם אז מתוצאות מידיות וללא תהליך החלמה.

הידעתם? ניתן לבצע גם תיקון קצה אף ללא ניתוח – מידע בקישור: הרמת קצה אף ללא ניתוח

הרופא שיכול לבצע תיקון אף בהזרקה

הרופא אשר יכול לבצע עיצוב אף בזריקות חייב להיות מומחה בתחום זה. הוא צריך להיות בעל ניסיון מוכח ועלייך להרגיש ביטחון מלא לפני התחלת הטיפול. כדי להשיג את הביטחון באפשרותך לבקש לראות תיק עבודות, להתרשם מהניסיון ולשאול את כל השאלות. בפגישה האישית הרופא יוכל לבחון יחד איתך לאילו תוצאות ניתן להגיע ובהתאם להן יהיה באפשרותך לקבוע אם להתקדם ולבצע את העיצוב עם רופא זה או אם לחפש אחר רופא נוסף לצורך חוות דעת והתרשמות.

רוצים עזרה בנושא? רוצים שנקשר אתכם למרפאות שמבצעות טיפולי מילוי אף באמצעות חומרי מילוי לצורך פיסול אף ללא ניתוח ? צרו איתנו קשר באמצעות טופס צור קשר באתר ותיהנו ממחירים מיוחדים ומשתלמים ושירות השוואת מחירים מהירה בקליק וללא עלות וללא התחייבות !