5 מיתוסים על ניתוח אף

5 מיתוסים על ניתוח אף – מבין המידע הרב שנמצא ברחבי הרשת ונוגע לניתוח אף, ישנה אמת אך גם חצי אמת. הגעתם אלינו כי אתם מתעניינים לגבי ניתוח אף, אז חשוב לנו שתדעו מספר נקודות ומיתוסים חשובים הנוגעים לניתוח. מוזמנים לקרוא, תהנו.

5 מיתוסים על ניתוח אף

1. בחירה במנתח בעלות גבוהה מצביעה על איכות המנתח.

חשוב להבין כי רבים מעוניינים לבחור במנתח המציע את הניתוח בעלות גבוהה יותר מהשוק, וזאת בהנחה כי בהכרח הדבר מצביע על איכותו. חשוב להדגיש כי ניתן למצוא בשוק מנתחים מקצועיים ואיכותיים אשר מציעים עלויות הגיונית לניתוח, ובאיכות לא מתפשרת.

2. חוות דעת איכותיות וכנות ברחבי האינטרנט

רבים מהמתעניינים בניתוח אף מחפשים ביקורות וחוות דעת ברחבי אתרים ופורומים באינטרנט. חשוב לדעת כי לא תמיד ניתן להסתמך על ביקורות אלו, שכן לא בהכרח יהיו כנות. חשוב לעיין אך ורק בפורומים רפואיים מוסמכים, ובכלל – לקחת מידע זה בעירבון מוגבל. מומלץ באופן גורף לבקש חוות דעת ממכרים ובני משפחה עליהם אתם סומכים, במטרה להבין מי המנתח המתאים לכם ביותר.

3. עלויות לאחר הניתוח (אשפוז)

אנשים רבים בוחרים את המנתח תוך כדי התחשבות בעלויות, אך לא לוקחים בחשבון את העלויות שלפעמים נדרשות במהלך אשפוז השגחה, או חלילה אם דבר משתבש, ביום (או יותר) שלאחר הניתוח. עלויות אשפוז שלאחר ניתוח אף יכולות להאמיר לכדי אלפי ש"ח ליום, לכן חשוב להיות מוכנים. קבעו פגישה עם המנתח ודונו בהשלכות הפוטנציאליות של הניתוח מבחינה כלכלית.

4. בחירה במנתח באיזור מגוריכם

רבים לא משקיעים בכך מחשבה, ובוחרים במנתח באיזור שאינו קרוב לאיזור מגוריהם ונמצא במרחק של מעל שעת נסיעה. חשוב מאוד לבחור במרפאה לביצוע ניתוח אף הנמצאת במרחק נסיעה ממקום מגוריך, וזאת על מנת שניתן יהיה להגיע במהרה אם מתעורר מצב המצריך זאת, עקב מצב רפואי שמתעורר במהלך תקופת ההחלמה.

5. חזרה מהירה לשגרה

מנתחים רבים מתהדרים במשך החלמה קצר ביותר, וכזה המאפשר חזרה מהירה לשגרת חיים רגילה – במהלך מספר שבועות קטן. חשוב להדגיש כי הניתוח הוא הליך כירורגי שאין להקל בו ראש, ועל כן חשוב לאפשר לו להחלים באופן מלא בתקופת ההחלמה שלאחר הניתוח. חשוב להימנע מחשיפה מוגברת לשמש טכן כמובן להימנע מכל פגיעה פיזית שעלולה להשפיע על התאחות העצמות באיזור הניתוח.

מעבר ל 5 מיתוסים על ניתוח אף תוכלו לקרוא באתר מידע רב מאד ושווה ערך רב אשר חלקו נכתב על ידי מתנתחים פלסטיים אורחים בפורטל.

למידע נוסף אודות הניתוח, המלצות למנתחים ומרפאות מומלצות ברחבי הארץ, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המומחים שלנו דרך הטופס שבאתר ולאפשר לנו ליצור איתכם קשר במהרה ולספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים – הכנה לקראת ניתוח, סוגי טכניקות ועד לדגשים קריטיים הנוגעים למשך ההחלמה שלאחר ניתוח אף.

כתיבת תגובה